Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretett, ha felbontotta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett, ha felbontotta az eljegyzest?

Figyelt kérdés
Meg egy hónap se telt,de felbontotta. Mert,hogy elhidegült tolem,veszekedések,féltékenykedtem, közös jövővel kapcsolatban úgy látta nekem nincsenek vele igazabol terveim. Voltunk már együtt pár évet,de szakitott velem, meg is csalt,két év szünet, majd egy hónap újra járás után megkérte a kezem. Ezenkívül, képbe került egy no nála. Most nem tudom mi az igazasag, hogy emiatt szakitott, vagy tényleg elhidegült egy hónap alatt.
2020. aug. 7. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te voltál a szamár. A nincs ló jó a szamár is kapcsolatban
2020. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mind1 melyik miatt szakított ennek a kapcsolatnak semmi értelme...
2020. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a lótúrónak jegyzett akkor el? Bakker, biztos azt hitte az jól megold mindent...
2020. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kapcsolatot úgy ahogy van gyorsan felejtsd is el,csak ki használt, te voltál neki a tartalék aztán ki tudja lehet újra meg teszi ha nem jön össze, de te már tudod hogy mindvégig hazudott.

Remélem mostmár észbe kapsz és gyorsan ki törlöd az életedből ha nem akarsz tovább ártani saját magadnak.

Gyere el velem egy ebédre aztán meséld el hogyan voltak a dolgok ezekután pedig le zárjuk ezt az egészet majd új életet kezdesz.

2020. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tudom, ezüstgyűrűvel kért meg. Ez nem jelent semmit.


Az viszont igen, hogy egy ilyen múlt után képes voltál újrakezdeni vele. Hiba volt, de már te is látod.

2020. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Ennek a kapcsolatnak vége.
2020. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezt feleslegesen tette meg. Neked meg el sem kellett volna fogadnod ùgy, hogy tudod miket csinàlt azelőtt veled..De te azt hitted, minden rendben lesz ìgy de, sajnos nem ìgy lett! Sajnàllak nagyon.De fel a fejjel jön majd jobb..
2020. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!