Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem jön a várva várt eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jön a várva várt eljegyzés?Miért lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve vagyunk együtt és ebből 3 éve együtt is élünk. Az biztos, hogy szeretne esküvőt, mert már mindent megbeszéltünk róla. Hol tartanánk, mire táncolnánk, mennyi vendég lenne stb. Ő is örömmel elmondta, mit hogy képzelt el.Az esküvőkön ő is ugyanúgy meghatódik.

Én már nagyon szeretném ha megkérne, így nem értem miért nem tette még.


Nagyon próbálok elvonatkoztatni, tudom hogy nem ettől függ mennyire szeret. Csak frusztráló látni, ahogy olyan ismerőseim már férjhez mentek akik kevesebb ideje vannak együtt.

25/l



2020. aug. 19. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Túl fiatal vagy még. Mit aggódsz ezen?
2020. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Fura, mert mi csak azutan kezdtünk ilyenekről beszélni miután eljegyzett. Lehet, hogy ugy gondolja, hogy ezt is majd megbeszelitek. Vagy csak szimplán varna meg vele. Ne bonyolitsd tul, ha nagyon zavar, akkot kérdezz rá.
2020. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én azért 4 év után csak rákérdeznék, hogy mi a fene van már.
2020. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Eljegyzés nélkül nem lehet házasodni? Csak kérdezem.
2020. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Erről beszélni kellene, lehet, hogy eszébe sem jut, csak a házasság foglalkoztatja.
2020. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Én azt tanácsolom neked, hogy légy türelmes. Annál nagyobb meglepetés lesz, ha végre megkéri. Ha beszéltek róla, akkor már biztos fontolgatja.
2020. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Nalam sem volt eljegyzes ...

Egyszer csak bementunk az onkoriba h kellene egy idopont, ra 40 napra hazasok voltunk.

2020. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%

EZ! "Az biztos, hogy szeretne esküvőt, mert már mindent megbeszéltünk róla. Hol tartanánk, mire táncolnánk, mennyi vendég lenne stb"

---> egyáltalán nem garancia arra,hogy valóban szeretne ő is.


Beszélgetni jó róla meg tervezgetni , mint amikor 2 barinő megbeszéli ezeket vidáman jajj dejó lenne így meg úgy....de ettől még nem biztos, hogy ő valóban szeretne esküvőt.

2020. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Több oka is lehet, de csak ő tudja mi a valóság. Kérdezd meg tőle, ha ennyire nyíltan beszélgettek róla meg tervezgettek, nem hiszem, hogy pont ez lenne tabu. Ha nem akarod csak úgy a semmiből felhozni a témát, akkor kérdezz rá olyankor, mikor újra előjön valami esküvős dolog, hogy ő amúgy mikor gondolja jónak, hány évesen házasodna. Ez így nem olyan direkt, de mégis megkapod a választ.
2020. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%

En ismertem faszikat, akik az egész eletuket megbeszéltek nőkkel az unoka szobájának a falának a színeig, aztan másnap sehol sem voltak.

Soha ne azt nézd, hogy mit magyaráz a masik, hanem azt, hogy mit cselekszik.

2020. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!