Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év együttjárás után illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év együttjárás után illik eljegyzés?

Figyelt kérdés

25/n és 28/ffi vagyunk, február 2-án voltunk együtt 4 éve. Azt hittem el eljegyez a barátom, mert volt erről szó, de semmi nem történt. Kicsit csalódott vagyok őszintén.


Szerintetek?


1 éve vagyunk albérletben.


2021. febr. 9. 17:11
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

8.igen, beszéltünk róla. Tavalyelőtt fejeztem be az egyetemet. Már akkor mondogatta, de mondtam neki hogy suli mellett nem akarok lagzit tervezni. Mondta persze. 1-2 év múlva gondolja.

Most felhoztam h neki mi a terve. Mondta hogy persze lagzit, gyerekeket. Pár éven belül. Szóval konkrétumokat nem mondott, de azt igen hogy szeretne.

2021. febr. 9. 20:41
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

Pár éven belül. Majd egyszer.

Azt nem mondta, hogy még vár az igazira?

4 év után egy eljegyzés nem fér bele? Mondjuk "hamarosan", és nem "Pár éven belül"? Gondolom, az ihlette a kérdést, hogy nem akarsz 35 éves korodig várni egy gyűrűre, és 40 évesen készülni az esküvőre, ha 21 éves korod óta vele vagy.

2021. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem a 4 éven múlik. Engem több, mint 5 év együtt járás után kért meg a párom, de mi még tiniként ismerkedtünk meg. Én is jövőre diplomázok, aztán lehet majd lagzizni meg szervezkedni utána, így akár 6-7 év után is eljegyezhetett volna. Egyik barátnőm ugyanígy volt. Végzése évében, 5 év után történt.

Nektek most vannak-e célok a közeljövőre? Gondolom a gyerek még távoli, ha "majd egyszer" szeretne a párod. Kikötés nektek előtte az esküvő? Nagy lagzit szeretnétek, vagy csak papírokat aláírni? Nyilván a nagy esküvőt szervezni kell, a kicsit kevésbé, így nem kell évekkel korábban eljegyzést tartani.

2021. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
20%

Összeköltözés előtt kellett volna megbeszélni a konkrétumokat.

Nem azt, hogy "majd egyszer", meg "valamikor pár éven belül".

2021. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, hogy 1-2 éven belül lesz esküvőnk.
2021. febr. 10. 10:05
 16/32 A kérdező kommentje:
Még összeköltözéskor. :)
2021. febr. 10. 10:06
 17/32 anonim ***** válasza:
51%
Hát, akkor kérdezz rá, hogy a megbeszéltek alapján mire vár..? :)
2021. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%

Nézd ez olyan dolog hogy mindenki maga érzi. Most neked az jó lenne ha csak azért kérne meg mert te nagyon erőszakoskodsz? Nem hiszem :/ szerintem várj aztán majd eljön az ideje.


Ha pedig nem bírod ki akkor kérdezz rá hogy mit gondol mikor lenne jó megtartani?

2021. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
52%
Van egyéb terv? Házvásárlás vagy ilyesmi? Meg egyébként ha ennyire akarod ültesd le és adj ultimátumot, hogy eljegyzés egy éven belül vagy ne rabolja az idődet. Ha neked fontos beszélj róla, mert ez a azt szeretném, hogy ő kérjen meg magától elkéne felejteni. Ez egy közös döntés.
2021. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%

Miért kéne elfelejteni? Az én vőlegényemmel úgy volt hogy már a kapcsolat elején szó volt arról hogy ki mit gondol a házasságról. Ez egyezett. Aztán feljött még a téma kétszer háromszor a három év alatt. És tessék magától úgy hogy én nem nyaggattam vele megkérte a kezem. Tehát közös döntés mert tudta hogy mire számíthat hiszen én is szeretném a házasságot.


De ugyanakkor meg magától kérte meg a kezem akkor amikor ő neki így jó volt. Sose erőszakoskodtam. Úgy voltam vele hogy előbb utóbb eljön az ideje ha ő úgy érzi.


18 As voltam

2021. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!