Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 4 év együttjárás után illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év együttjárás után illik eljegyzés?

Figyelt kérdés

25/n és 28/ffi vagyunk, február 2-án voltunk együtt 4 éve. Azt hittem el eljegyez a barátom, mert volt erről szó, de semmi nem történt. Kicsit csalódott vagyok őszintén.


Szerintetek?


1 éve vagyunk albérletben.


2021. febr. 9. 17:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értettem, hogy sok lány várja azt, mint a filmekben a fiú/férfi a semmiből eljegyzi holott ez még mindig egy közös döntésnek kellene lennie. Nem kell nyaggatni senkit sem, de azért egy konkrétumot illene megbeszélni, mert láthatod a kérdezőnek sem jó így, a párja simán hitegetheti.
2021. febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
45%
offos tema ocsi
2021. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%

Olyan nincs hogy illik vagy nem illik, vagy mi illik!

Az nem illik hogy a párod felültetett a Ló hátára és te csak üldögélsz és várod hogy le vegyen róla! Viszont, 4 év alatt "már" ki spekulálhatta volna az agyába hogy mit is szeretne. Lehet nem házasság párti csak egyszerűen fél kimondani mert nem szeretne megbántani vagy, kevés neki még a 4 év. Tudod.. Jó dolog a Házasság. De mégsem minden! Van akinek jó mert egyszerre akarták közös döntéssel s van akinek nem jó mert a férfi szükségből/kényszerből tette meg. De háf mint tudjuk, nem erőszak a disznótor! Sok férfi piszok, mert sz.. ros a gatya és nem merik kijelenteni hogy ők, nem akarnak házasodani max, esetleg mással.

De vannak olyanok, akik megsem házasodtak és "boldogan" élnek.

Az én barátom nekem konkrétan kijelentette hogy az csak egy papír, semmit nem jelent. Én elfogadtam de nem is érdekel a dolog mert, úgyan is én félek tőls. De én nem mondtam meg nem is akarom neki mondani. Mert ha ő nem akarja akkor monek is mondjam 😀😀

Visszatérve engem is hitegetett. csak mikor megkérdeztem hogy mi mikor, akkor mondta hogy mi is az állás pont valóban.

2021. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Beszéltünk vele tegnap erről, azt mondja ő is megkérhette volna a kezem 1 év után, de minek mikor akkor még nem is ismert úgy ki, rózsaszin köd stb.

Mondtam neki az nem garancia h x évet együtt jársz valakivel, volt olyan ismerősöm aki 10 év járás után csalta meg a párját, és olyan is aki hűséges volt 10 évig is, szóval emberfüggő. Az is elválhat aki 10 év járás után házasodik, de az is együttmaradhat a párjával, akinek pl első kapcsolata és pár hónap után jegyesek lettek.

Azt mondja ő nem akarja elhamarakodni, mert az ő szülei is elváltak.

Erre azt mondtam, hogy az nem függ össze, mert nem feltétlen történik meg vele is. Szakithatunk mi is x idő múlva, szóval nem azon fog múlni a jó házasság hogy hány évig jártunk előtte.


Szerintetek?

2021. febr. 22. 08:59
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez hitegetés. Tolja a témat, nem ad konkrétumot és kifogást kifogásra halmoz.
2021. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
28%

24#

Jaj szerintem ne dőlj be neki mert, nem mondott igazat. Hazudik! Ha màr most ezt mondja akkor ne vàrj sokat.Szerintem erre nem ő a te szőke herceg fehèr lovon 'pasi'. 🤷‍♀️

2021. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%
4 év alatt pont eléggé kiismert, és tudja, hogy idő kérdése, hogy mikor mentek szét. Nem veled tervezi leélni az életét.
2021. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%
Mi 6 eve vagyunk egyutt. Meg mindig nem kerte meg a kezem.
2021. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
4 év után már lehetne igen a lánykérés. Nincs olyan hogy illik. Szoktatok beszélni ilyesmiről? hogy kinek mi a vágya, ki mit szeretne, ki hogyan tervezi a jövőt? Ha nem szoktatok beszélni az ilyen mélyebb témákról hozd fel neki mert erről szoktak és kell is beszélni
2021. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%
Eltelt több mint 1 év. Mi történt azóta? Megkért már?
2022. márc. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!