Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tinderen ismerkedés, 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ismerkedés, 1 év után eljegyzés. Hosszú életű kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
A nő ráadásul szűz volt, vele vesztette el 25 évesen, és elvileg nem szeretne sok férfit, tehát elég lehet neki ez az egy. De ez így is fog történni?
2021. márc. 21. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtuk múlik.
2021. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én férfi vagyok és nagyon alakulóban van egy lánnyal, egyébként valószinűleg ő lesz egyetlen partnerem és eljegyzem 2 éven belül. Nem bánom.
2021. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk is hasonlóan történt, azt kivéve, hogy szűz épp nem voltam, mikor megismertem.


Egyelőre 4 éve tart, szóval jó várakozást, ha abban bízol, hogy rövid életű lesz :D

2021. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem hiszem, hogy a szűz és az 1-2 partner között akkora különbség lenne eszmeileg.
2021. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Utolsóval értek egyet az 1-2 partner nem oszt szoroz.

Amikor már 5+ beszélünk az más

2021. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez csak kettőtökön múlik, nem csak a nőn, rajtad is. Ha eddig nem ütköztetek komolyabb problémába, nem volt holtpont a kapcsolatban, akkor valószínűleg ez az igazi.


Azért még mindig igaz, hogy az első 1-2 év a rózsaszín köd időszaka, és olyankor is szeretni kell a másikat, amikor nem minden felhőtlen.


Sok boldogságot kívánok nektek!

2021. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6: nem rólunk van szó :D
2021. márc. 23. 23:11
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez esetben csak a kettejükön múlik*. Láttam már Tinderről házasságot tönkremenni és nem olyan rég az unokatesómét is. Ők 16 éves koruk óta együtt voltak, mindenben elsők voltak egymásnak, 7 év után házasság, gyerek, minden ami kell.. most töltik a 30-at és februárban írták alá a válást.


Személyfüggő, van aki szereti, hogy csak egy emberrel van, van akinek még élnie kell. Szerintem erre nincs jó válasz, nem lehet előre megjósolni.

2021. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez csak az adott 2 emberen múlik.

Mi pl netes társkeresőn ismerkedtünk meg. 2,5 hét netes ismerkedés, majd randi. Azóta együtt.:), 2,5 hónap után eljegyzés, 1 év után összeköltözés, fél évre rá esküvő.

11 éve vagyunk együtt, 9,5 éve házasok is. :) Tavaly fogadtunk örökbe együtt egy kiskutyát:)))

Együtt fogunk megöregedni!:)

2021. márc. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például még mindig azzal a férfival vagyok együtt több, mint öt éve, akivel együtt vesztettük a szüzességünket, és már évek óta tudom, hogy vele akarom leélni az életem.
2021. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!