Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tinderen ismerkedés, 1 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ismerkedés, 1 év után eljegyzés. Hosszú életű kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
A nő ráadásul szűz volt, vele vesztette el 25 évesen, és elvileg nem szeretne sok férfit, tehát elég lehet neki ez az egy. De ez így is fog történni?
2021. márc. 21. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Hát ezt nehéz megmondani sok múlik rajtuk. De a külső körülmények is számíthatnak.


Én is tinderen ismertem meg a párom bár nem voltam szűz. Előtte már volt egy barátom illetve egy olyan akivel elvoltam csak.


Szóval ő a harmadik, tinderen jöttünk össze és már jegyesek vagyunk. Hogy kitart e életünk végéig? Rajtunk múlik. :)


27N

2021. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen ismertem meg a férjem (aki ráadásul nem is itt élt akkor).

Ideköltözött, összeköltöztünk, 1.5 év múlva lakást vettünk együtt, gondolom ez üti az eljegyzést. :) Így kívülről durva, de mi nagyon sokat beszéltünk róla és nagyon komolyan vettük az anyagi elköteleződést is. 2 év után eljegyzés, rá kicsivel házasság. 6 éve együtt vagyunk, és iszonyú boldogok. Férjemnek én vagyok az első komoly kapcsolata, egyébként.

Mellesleg 1 éve itthon vagyunk egyfolytában ugye, alig találkozunk mással, egyszer se veszekedtünk, meg se romlott a kapcsolatunk, pedig kijutott azért a nehézségekből is.


Magyarán: nagyon az embereken múlik, mit hoznak ki belőle. Hogy most a Tinderen ismerkedtek az nem mérvadó.

2021. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!