Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jegyeztek már el 16 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegyeztek már el 16 évesen?

Figyelt kérdés
Pár hónap mulva 1 évesek leszünk ő 18 én 16 éves lány vagyok.És az évfordulónkon lehet elfog jegyezni mertmár utalt rá.De ilyen fiatalon:/ Nemtudom,nagyon szeretem olyan mintha ő lenne az igazi de még fiatalnak érzem magam ilyen döntéshez,meg belegondolni h mennyi ember ment korán férjhez és hogy elválnak:/
2010. aug. 24. 21:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez úgy hülyeség ahogy van{-_-'}Már natúr nem kellene odáig eljutni a gondolatmenetnek,hogy sok a válás...nem tudom mennyire él

/éltek álomvilágban de ha gondoljátok próbáljátok ki,majd meglátjátok milyen sokáig fog tartani.

2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%

Igen:)Engem.

Tudom sokan majd mondják így korán van meg úgy,de nagyon szeretjük egymást és ennek már egy éve lassan hogy eljegyezett.Tudom hogy ő lesz nekem az igazi:))

2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba kerül, utalj rá, hogy szerinted felesleges ilyen korán eljegyződni. Így nem sértődik meg, hogy esetleg visszautasítod.
2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező , véletlenül nem mosonmagyaróvári vagy??? Amúgy szerintem gáz....
2010. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérné. Mond el neki, h te imádod reméled sokáig együtt lesztek, de miért 1 évnél kéri meg a kezed. Kérje meg 10.nél, ne rohanjátok el! :) Te is tudod, h nem ezt mondanál. És abba nincs semmi rossz! Attól még szeretheted és szereted is! :)
2010. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
nem
2010. aug. 24. 21:21
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Jajj nehogymár eljegyezzen! Ez még diákszerelem!!!! Majd 3 év múlva talán, vagy ha már megtanultatok együtt élni, de így, h gondolom suliidőbe nem is találkoztok minden nap, vagy ha igen, akkor sem vagytok együtt egész nap
2010. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ismerős... Én most vagyok 21 és a párom 7 év barátság és 3 hét úgymond "együttjárás" után a hétvégén megkérte a kezem. Én is kicsit be vagyok pánikolva. Viszont a ti esetetek kicsit más. 1 év az nagyon kevés. Mi 7 évig voltunk barátok és most 3 éve, hogy együtt is élünk. Persze az eljegyzés még nem esküvő, de azért megvan a súlya. Én korainak tartom. Bőven ráértek még! Előttetek az élet! Úgyis vízválasztó lesz a kapcsolatotokban, amikor a barátod tovább tanul vagy dolgozni megy. Anno nálunk is sok eljegyzés volt középsuliban, most mégis külön utakon járnak az egykori párok.
2010. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Sexylady ***** válasza:
egyik ismerősömet eljegyezte a barátnőjét kb 16 éves korukban. nemtudom mióta járhattak akkor együtt. már úgy imsertem meg őket, hogy ők egy jegyes pár, és ennek már két éve...
2010. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
50%
A kérdésre válaszolva: nem, nem jegyeztek el 16 évesen. Még pasim sem volt akkoriban... nem is csókolóztam.
2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!