Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Téged mennyi idő után jegyezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyi idő után jegyeztek el?

Figyelt kérdés
Illetve, ha tudod, hogy mennyi idő után jutott először eszébe a párodnak és leírod, azt is megköszönöm!
2011. szept. 29. 10:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

másfél év után jegyzett el a párom és szerintem 2 hónap után jutott először eszébe, mert már akkor megkérdezte, hogy igent mondanék-e neki majd egyszer.


20n

2011. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
4 éve vagyunk együtt, még nem jegyzett el, de majd csak akkor fog, ha már össze is akarunk házasodni
2011. szept. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2,5 év után jegyzett el
2011. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
2 éve vagyunk együtt, volt már róla szó egy év után, de aztmondta, majd csak akkor ha már laktunk együtt egy ideig és teljesen ismerjük egymást. Nos egy hónapja költöztünk össze, úgyhogy azthiszem haladunk, bár nem siettetek semmit, mert semmin nem változtat, így is tudom, hogy engem akar, a lagzi meg nekem nem lényeg. 24L
2011. szept. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 év után (most októberben) fogom megkérni a kedvesem kezét. Kb. negyed éve jutott eszembe.

30/F

2011. szept. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2 ev utan jutott eszebe es meg is kerte a kezem.
2011. szept. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

A 4 év után jegyzett el, és az 5. évfordulónkon volt az esküvő. Igazából a legelső perctől kezdve tudtuk, hogy mi összetartozunk végérvényesen, így csupán "részletkérdés" volt az egész eljegyzés és az esküvő időpontja is. Csakis az anyagiaktól függött, nem a szándéktól/elhatározástól.

30/L

2011. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Mi elég korán találkoztunk Ő 18 volt én 17. Először 12. végén jutott eszébe, hogy mi lenne ha eljegyezne. Akkor végül is lebeszéltem róla, mivel még túl fiatalok voltunk. De akkor is abban maradtunk, hogy bármikor "igen"-t mondanék egyébként, csak idősebbek legyünk. Tehát eltudom vele képzelni az életemet, csak ne tizenévesen kegyen az eljegyzés. Most 21-22 évesek vagyunk, azt hiszem ha befejeztem az egyetemet eljegyez:) remélem...:)
2011. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
7 éve vagyunk együtt, és 5 és fél év után kaptam gyűrűt. Először kb. 2 év után kérdezte, hogy ha megkérne hozzámennék-e. Igent mondtam, de őszintén szólva még nem érzem, hogy házasodnunk kéne, elég, hogy tudom, elvenne. Gondolom, ha megváltozik a hozzáállásom, akkor majd elvesz:)
2011. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1,5 év után kérte meg a kezem, de már fél év után szóbakerült, csak mondtam hogy várjunk még ezzel.

Eljegyzés után fél évre meg esküvő. :)

24/N

2011. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!