Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor jegyezted el a kedvesed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jegyezted el a kedvesed?

Figyelt kérdés

#Szívvroham
2021. szept. 14. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
1 év után, de ennek már 15 éve kb.
2021. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem exem mikor ki akartam dobni
2021. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ez mindenkinél más. Nyilván akkor jegyzi el amikor azt érzi hogy nem tud nélküle élni.
2021. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Én 2 hónap után jegyeztem el a barátnőm(most már menyasszonyom), most 6 hónapja vagyunk együtt és nagyon boldogok vagyunk:)
2021. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férjemnek nincs gyakorija így helyette válaszolok, 6 éve voltunk már együtt, abból 2 évet laktunk együtt amikor eljegyzett. Ez volt most májusban, augusztusban keltünk egybe.
2021. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem közel 3 év után, ebből 2 évig együtt éltünk már.
2021. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1 év együttélés után.
2021. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Szóban már sokszor mondta, de tudom, hogy valójában sosem fog eljegyezni.
2021. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
4-es vagyok, Mi az any@tokat pontoztátok le a válaszom? Csak elmondtam a válaszom a kérdésre, hihetetlen mennyi irigy, rosszindulatú ember van még itt gyakorin is...
2021. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Z ***** válasza:
86%

Én egy kicsit kevesebb, mint egy év után, de igazából már az első három hónapban tudtuk, hogy működni fog a dolog. Már megvolt a ruha mielőtt eljegyeztem 😄😄 kb 14 hónapja voltunk együtt, amikor megvolt az esküvő.


De egyébbként tényleg, melyik trollok pontozták le a 4-est? Csak azért, mert túl korainak tartod az eljegyzést, már nem hasznos a válasz? Az volt a kérdés, hogy 'ki mikor', nem pedig az, hogy 'én mikor jegyezzem el?'. Tehát a kérdésre hasznos válasz volt. De nyilván én sem jegyeztem volna el 2 hónap után, de attól még a kérdésre jó és hasznos válasz volt. Ilyen szempontból az nem lenne hasznos, aki csak általánosságokban beszél, pl mint a 3-as, mert ő nem a kérdésre adott választ, de ettől függetlenül az ő válasza sem haszontalan.

2021. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!