Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez jelentheti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy hamarosan el fog jegyezni a párom?

Figyelt kérdés
Az ő telefonján nézegettünk a napokban pár dolgot közösen, és miközben görgettünk lefelé, egymás után dobta fel a konkrétan jegygyűrűs hirdetéseket. Én úgy tettem, mintha nem vettem volna észre, ő sem mutatott semmiféle reakciót, de úgy tudom és azt figyeltem meg, hogy amire egyszer vagy többször rákeresünk az interneten, utána hasonló hirdetéseket kapunk a hirfolyamunkban. Egyébként most vagyunk együtt 9 hónapja, együtt élünk, közös jövőt és majd babát is tervezünk, szóval én nagyon örülnék neki. Szerintetek?
2021. nov. 9. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Vagy a másik csaját.
2021. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

elég, ha beszél valaki a telefon környékén róla, máris jönnek a reklámok

igen, lehallgat

2021. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
En olyan hirdeteseket kapok, amihez semmi kozom. Ne kombinalj.
2021. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély. De lehet csak szó volt egy gyűrűről és a mikrofon be van kapcsolva nála, amit a Google szépen kulcsszónak tekint és rögtön dobja fel a hasonló hirdetéseket.
2021. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Tudom hogy nem ez volt az eredeti kérdés, de ha még egy éve SEM vagytok együtt, hova akarsz eljegyzést?
2021. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva, de én pl. pont a múltkor gugliztam rá egy gyűrűre, referenciának egy rajzhoz, és azóta is jönnek a reklámok.
2021. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

Jobbat mondok: kolléganőm a munkahelyen ráguglizott pár sminkes palettára (a lányának keresett ajándékot) én meg segítettem neki választani. Az én benti gépemen nem lett megnyitva, otthon se nézegettem, csak itt bent odamentem mellé.


Folyamatosan feldobja a facsé azt a bizonyos palettát, amit kiválasztottunk. Én nem is szoktam sminkelni, szóval abszolút nem releváns.

2021. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%
9 hónap után hülye lenne
2021. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8%

Mik ezek a válaszok? A világ összes besavanyodott lúzere itt nyomul? :D


Kérdező, igen, valószínűleg nézegetett már gyűrűket.

2021. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is nézegetett gyűrűket, de ez még nem jelenti azt, hogy el fog jegyezni! Ne reménykedj, nehogy csalódj a végén.

Off: miért rossz valakit 9 hónap után eljegyezni? Mennyivel jobb 5-6 év után? :DD

Ő dolguk.

2021. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!