Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez jelentheti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy hamarosan el fog jegyezni a párom?

Figyelt kérdés
Az ő telefonján nézegettünk a napokban pár dolgot közösen, és miközben görgettünk lefelé, egymás után dobta fel a konkrétan jegygyűrűs hirdetéseket. Én úgy tettem, mintha nem vettem volna észre, ő sem mutatott semmiféle reakciót, de úgy tudom és azt figyeltem meg, hogy amire egyszer vagy többször rákeresünk az interneten, utána hasonló hirdetéseket kapunk a hirfolyamunkban. Egyébként most vagyunk együtt 9 hónapja, együtt élünk, közös jövőt és majd babát is tervezünk, szóval én nagyon örülnék neki. Szerintetek?
2021. nov. 9. 14:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert 9 hónap után alig ismerik egymást, lehet együtt sem élnek. Rózsaszín felhő. Aztán jön a fekete leves.
2021. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Van ra esely
2021. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
9 hónapja? :D Wow... Ha van esze még vár 2-3 évet, és még akkor sem fog ismerni.
2021. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
24%
Az én kezemet fél éves fordulon kérték meg, azóta is együtt vagyunk.
2021. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Felev? Xddd hat jot nevettem
2021. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
30%

15#

Én se nevetek azokon akik éveket várnak. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2021. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Lefordítom a kérdést: "Alig várom, hogy végre eljegyezzen az aktuális pasim, és minden jelentéktelen baromságban a jeleket látom. Légyszi írjátok azt, hogy biztosan meg akar kérni, és nekem keresett gyűrűt."
2021. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

Draga szivem! Elso jeggyurus hirdeteseket 2013ban lattam parom gepen mikor kamaszok voltunk..szivem.. es 2021ben mar mikor evek ota egyutt elunk, 2021ben kerte meg a kezem.

Ha 2013ban kicsi kamasz leanykent ezen porogtem volna 2021 re idegroncs lettem volna.

:)

Szoval meglattam a hirdeteseket. Eltelt 8 ev. Es utana megkerte a kezem 💗💗


Igaz kamasz kislany voltam mikor osszejottunk..gimi kozepen..

2021. nov. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Ebbol azt akartam kihozni hogy ha 2013ban megker tudod ki vett volna minket komolyan.. igy 8 ev utan nyilvan sokkal komolyabb a famìlia szemeben is. :D amugy az nem jegygyuru hanem eljegyzesi* bocsi! Mert s jegygyuru az a karika ami hazassagkor van az eljegyzesi meg a koves. DE a karikaval IS lehet megkerni! Nincs erre szabaly. :)
2021. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
12%

Engem 8 hónap után kért meg, 5 éve együtt vagyunk (rá 2 évre esküdtünk, megvártuk a diplomámat).

Nem értem a sok elkeseredett frusztrált banyát itt.

(ha meg pasik a hozzászólók, ássák el magukat).

2021. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!