Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagytam és most már Igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam és most már Igent mondana?!!!

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat. A párom volt már házas, de soha egyetlen szóval sem mondta, hogy megegyszer nem szeretne(volt már téma azért írom) együtt éltünk,nagyon megszeretettem a lányát is, egész nyáron velünk volt, mintha egy család lettünk volna. Egyik este néztünk egy műsort, és feljott a házasság téma, én meg mondtam neki, hogy én nem vagyok nagy esküvőre, nem az én világom a fehér ruha... De egy két tanús esküvőnk lehetne. (Neki anno nagy esküvője volt, templom, hintó, minden ami belefer...) Erre elkezdett kifogásokat gyártani, hogy neki már volt minek?!? Nagy hülyeség, látom, hogy az ő házassága is meddig tartott? /? /!! Semmi jelentősége,stb stb stb.. De a közös gyerekben benne van ha szeretném.... Nagyon megbantott, egyszerűen nem értettem, hogy ha az exevel lehetett nagy lagzi meg minden ami ezzel jár, akkor velem egy két tanús esküvő meg nem. Mert, hogy őt ettől a hideg rázza, és egyáltalán nem szereti.. De anno a nagy lagzit érdekes, hogy szerette🥴😏Napokig ragottam ezen, amikor úgy döntöttem, hogy akkor köszönöm szépen, nekem ez nem kell. Nem leszek ideiglenes barátnő, aki a gyereket ellatja. Arra jó vagyok, de feleségnek nem. Visszakoltoztem a lakásomban, azóta zaklat, hogy jó akkor ha ennyire fontos nekem akkor elvesz. De nekem ez megalazo, hogy én megelegedtem volna a két tanús eskuvovel, és kézzel lábbal ellenkezett, az exenek meg járt a lanykeres külföldön, a nagy esküvo... Engem meg kb szánalombol elvenne, hogy vele maradjak. Legalábbis a barátaim szerint, emiatt akár elvenni, és ez milyen már..
2022. szept. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%

Igazuk van a barátaidnak.

Majd jön olyan, aki azért venne el, mert boldog, ha veled van és téged is boldoggá akar tenni.


Az meg nem jó előjel, ha esküvőt nem akar, mert úgysem tart sokáig, de gyerek az jöhet. Aztán ha szétmentek, majd lesz hétvégi apuka, te meg szívhatsz, tehát kevesebbet kockáztat, mint egy házassággal. Hát köszi.

2022. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az, hogy egy félresikerült házasság után nem látja az esküvők értelmét, az viszonylag normális (az már nem, hogy ha volt korábban ez téma, és nem mondta neked). Az, hogy nem látta, hogy neked ez ennyire fontos lenne, az lehet az ő hibája, de lehet a tiéd is (vagy nem értette amit kommunikálsz, esetleg nem akarta érteni, vagy nem kommunikáltad eléggé).


Alapból azt mondanám, hogy az, hogy most már elvenne azt jelzi, hogy szeret annyira, hogy a kedvedért megváltoztatja egy elhatározását, de ha a barátaid mind ezt mondják neked, akkor érdemes lehet elgondolkodni, hogy miért vannak így ellene. Az én barátaim győzködnének, hogy maradjak a párommal, mert imádják, tudják, hogy jók vagyunk együtt, ők meg 4 év után inkább ellene beszélnek. Furcsa. Minden rendben van a kapcsolatotokban? Mit mondott eddig, amikor felmerült a házasság?


(Nekem is kicsit megalázó lenne, ha csak azért akarnának elvenni, mert szakítottam. DE! Nem haragudnék a páromra, ha egy válás után nem szeretne újabb házasságot. Az viszont zavarna, ha korábban hazudott volna, mert akkor azt érezném, hogy hülyített.)

2022. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
17%

Szamomra itt az a fura, hogy erre csak most derult feny.

A ferjemmel mar az ismerkedes alatt tisztaztuk, hogy ki mit szeretne a jovotol (es akkor meg nem is feltetlenul egymassal). Ha akkor mondta volna, hogy reszerol a hazassag es a gyerek is kizart, akkor nem is folytattam volna az ismerkedest es o sem velem. Szerencsere ugyanazokat a dolgokat szerettul volna, igy tudtuk folytatni. Ket evre ra hazasodtunk :)

Nalatok most jott fel a tema, igy eleg gaz volt reszedrol EGYBOL letamadni, hogy na akkor elvesz vagy sem?! Az meg, hogy elkoltoztel..van ennel lejjebb?

Szepen meg kellett volna beszelni, lassan felvazolni, hogy akkor mik a jovobeli tervek, ki mit szeretne...de nem! Te eroszakosan neki estel..kb. ki akartad eroszakolni a hazassagot. Szerintem is jobb, ha nem maradtok egyutt.

Minden kapcsolatnak van egy fejlodesi ive, de nalatok komoly kommunikacios gondok allnak fenn.

2022. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem ugyanaz a sztori csak egy másik nézőpontból?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..

2022. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
31%
De de. Osszejottek az irok...jobb GYIK-en megbeszelni, mint eloben.
2022. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
93%
Lépj tovább. Szánalombòl ne kérje már meg a kezed
2022. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg szánalomból kérne meg, és hogy legyen, aki továbbra is ellátja a gyerekét, ha ott van. Rettentő szerelmes lehet... Ja, nem. Találsz jobbat. Tényleg találsz. Szakítás után ezt kevesen hiszik el, én se hittem, pedig így van.
2022. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nem azért vannak ellene mert rossz ember. Hanem mert a barátnőim többsége alapból negatívan állt hozzá, ahoz, hogy elvalt embert szeretek. Mivel ők ezt nem vállalnak be, higy más gyereket elfogadjak... Amikor szó volt a kapcsolat elején a házasságról, azt mondta, hogy nincs ellene. Szóval nekem is ezzel van problémám, hogy hazudott, ő állítja, hogy erre nem emlékszik, én hülye meg nem vagyok.
2022. szept. 23. 12:52
 9/43 anonim ***** válasza:
37%
Én általában mindig a pasikat szidom, de most nagyon elgondolkodtam - pontosabban belegondoltam. Nem árt egy kis empátia is ilyenkor (persze a pasi részéről sem, de most maradjunk ezen az oldalon). Képzeld el, hogy vam egy óriási lánykérésed, esküvőd, hatalmas boldogság, mi hatására azt érzed, hogy megérkeztél, boldogabb nem is lehetnél, minden tökéletes, te vagy a legszerencsésebb, örökre együtt maradtok, együtt lesztek cuki öreg pár, akik majd az unokákkal jászanak stb. (a férfiak fantáziájában is léteznek ám ilyenek). Aztán egyik napon a férjed bejelenti, hogy ja amúgy megcsalt, van egy csaja, el akar válni. Hopp.... Igazából nem akarok hosszasan papolni, csak azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem csoda, hogy a párod a háta közepére sem kívánja a házasságot úgy, hogy az (addigi) élete szerelmével sem jött össze. Igenis óriási döntés tőle, hogy ezekután azt mondja, hogy ok elveszlek, ha neked ez fontos. Érdekes, nekem ezt eddig egy pasim sem mondta 😀 Ha egy férfi nem akar elvenni, akkor nem fog elvenni, akkor sem, ha szakítasz vele. Csak akkor vesz el, ha szeret, ha tényleg veled akar lenni. Teljesen függetlenül a házasság milyenségétől (nagy, vagy 2 tanús), nem fog elvenni, ha nem akar. Hidd el, hogy ez az óckodás NEM RÓLAD SZÓL, csak rajtad csattant!!! Ez a férfi akar téged. Nagyon jól tudja mekkora hercehurca a válás - mégis újra megtenné. Veled. Az mindegy, hogy hogyan, hidd el!
2022. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Azt állítja, hogy neki azt sem kellett.. Nem ő akart akkora felhajtást, sőt az exe intézte teljesen ezeket. Akkor is ugyanúgy rosszul volt.... De mégis megtette... De velem nem akart egy szimpla 20 perces 2 tanusat sem. Sajnos nonstop csak erre tudok gondolni, hogy annak a nőnek járt, nekem meg nem. Most kényszerből meg jöhet....
2022. szept. 23. 13:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!