Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elhagytam és most már Igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam és most már Igent mondana?!!!

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat. A párom volt már házas, de soha egyetlen szóval sem mondta, hogy megegyszer nem szeretne(volt már téma azért írom) együtt éltünk,nagyon megszeretettem a lányát is, egész nyáron velünk volt, mintha egy család lettünk volna. Egyik este néztünk egy műsort, és feljott a házasság téma, én meg mondtam neki, hogy én nem vagyok nagy esküvőre, nem az én világom a fehér ruha... De egy két tanús esküvőnk lehetne. (Neki anno nagy esküvője volt, templom, hintó, minden ami belefer...) Erre elkezdett kifogásokat gyártani, hogy neki már volt minek?!? Nagy hülyeség, látom, hogy az ő házassága is meddig tartott? /? /!! Semmi jelentősége,stb stb stb.. De a közös gyerekben benne van ha szeretném.... Nagyon megbantott, egyszerűen nem értettem, hogy ha az exevel lehetett nagy lagzi meg minden ami ezzel jár, akkor velem egy két tanús esküvő meg nem. Mert, hogy őt ettől a hideg rázza, és egyáltalán nem szereti.. De anno a nagy lagzit érdekes, hogy szerette🥴😏Napokig ragottam ezen, amikor úgy döntöttem, hogy akkor köszönöm szépen, nekem ez nem kell. Nem leszek ideiglenes barátnő, aki a gyereket ellatja. Arra jó vagyok, de feleségnek nem. Visszakoltoztem a lakásomban, azóta zaklat, hogy jó akkor ha ennyire fontos nekem akkor elvesz. De nekem ez megalazo, hogy én megelegedtem volna a két tanús eskuvovel, és kézzel lábbal ellenkezett, az exenek meg járt a lanykeres külföldön, a nagy esküvo... Engem meg kb szánalombol elvenne, hogy vele maradjak. Legalábbis a barátaim szerint, emiatt akár elvenni, és ez milyen már..
2022. szept. 23. 11:04
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Ja és ha en tényleg szeretem a párom, hiába nem sikerült az elozo házasságom, nem büntetem az új paromat. Ha meg ennyire nem akarok semmiképp sem nosulni, keresek magamnak egy olyan elvalt nőt aki szintúgy gondolkodik. Ezt neki is leirtam.
2022. szept. 23. 13:54
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves csaj vagy?
2022. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
30 eves vagyok.
2022. szept. 23. 14:04
 14/43 anonim ***** válasza:
89%
Akkor még épp van időd arra, hogy keress egy normális férfit aki boldogan elvenne. Ezt lúzert meg hagynám a fenébe. Ilyenekkel, majd 50 évesen alkudj meg.
2022. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Ugyanigy érzem én is. Keressen magának másik elettarsat, aki aszisztal a gyerekehez, és megelegszik azzal, hogy örök barátnő marad az ex miatt.. Mondjuk a kislányt sajnálom mert tényleg megszerettem.
2022. szept. 23. 14:18
 16/43 anonim ***** válasza:
13%
De most akkor elárulnád miről beszélgetünk és miért született meg ez a kérdés itt a gyakorin? Szerinted ez gáz, elhatároztad magad, bárki bármit írhat neked. Nem értem. Megerősítést vársz? De, ha igen, akkor márpedig bizonytalan vagy... Csak akkor ne jászd már az ellenkezőjét, mert így ez az egész beszélgetés feleslegesnek tűnik. Vagy a barátnőid nem hallgatnak meg? Idegeneknek leírod, hogy biztos nem mész vissza hozzá, mert ez gáz. Ok, köszönjük az infót. 😀 Szia
2022. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
13%

Az, hogy az előző házasságában "csak" beadta a derekát a nagy lagzira, nem változtat azon a tényen, hogy a sikertelen házassága miatt a háta közepére sem kíván egy újabb nagy lagzit. Megnyugodhatsz, hogy 10-ből 8 elvált férfi 2 tanúval sem hazasodna újra... Ez a: "Az előzőnek járt a csintadratta, akkor nekem miért nem?" meg olyan, mint egy 3 éves hisztije... Hisztizz csak tovább, játszd a 3 éves kishercegnőt 30 évesen, hogy neked nem elég a két tanús, márpedig te kiskirálylány akarsz lenni - észre se vedd, hogy el akar venni és igazából ennyi a lényeg, minden más csak női hiszti - majd azon kapod magad 35 évesen, hogy se gyerek, se férj, de még egy normális párkapcsolat sem.

Sok sikert!

2022. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
15%
Ne menj vissza hozza! Korulbelul 3 heten belul talal olyan 30 koruli not, aki 2 tanuval is hozzamenne. Te meg keresgelj tovább 30 evesen.
2022. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
73%

Most miért estetek neki?

18-as, nem biztos, hogy olyat találna, aki gyerekessel kezdene. Ismerve a gyk közönségét, az első 3 kizáró tényező egyike, ha a pasinak gyereke van.

2022. szept. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Hűha valami félre érthető volt. Ő a 2 tanusat sem akarta!!!!!! Tiltakozott ellene. Most csak azért mert elhagytam, így még köszi minek?! Erről írtam eddig, h ennyit nem tett meg értem. Nem nagy esküvőt akartam mint ami neki volt. És azt se akarta. Most meg kényszernek érezném, hogy na gyere elveszlek csak kuss. Azért önbecsülésem hadd maradjon meg.
2022. szept. 23. 18:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!