Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom kétértelmű kérdéseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kétértelmű kérdéseket tesz fel viccesen arról, hogy hozzámegyek-e. Mit válaszoljak?

Figyelt kérdés
Pl. azt, hogy elmegyek-e hozzá úgy kérdezte meg valamelyik nap, hogy "hozzám jössz?". Nem tudtam, hogy mit válaszoljak rá, végül azt mondtam, hogy "oda megyek ahova viszel". 1,5 éve vagyunk együtt, mindketten harminc felett. Többször tett már ilyen házasságra vonatkozó utalásokat, de közben azt is mondta, hogy számára nem olyan fontos a házasság, mint ahogyan számomra sem. Korábban - amikor még nem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek - egyszer azt mondta, hogy "nem is szeretsz". Később rákérdeztem, hogy ezt miért mondta és úgy válaszolt, hogy csak kíváncsi volt a reakciómra. Ti hogyan reagálnátok ezekre?
2022. dec. 7. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Hát, egyik ilyen házasságos viccnél beszúrnék valami olyasmit, hogy "hogy ha feleségül kérne az igaz szerelmem, hozzamennék boldogan." Aztán gondolkozzon ő is.

Másrészt tisztázd le magadban, hogy tényleg nem fontos neked a házasság, mert mégis feltetted ide ezt a kérdést. Én is sokáig tényleg úgy gondoltam, hogy nem fontos, viszont idővel (5 év után) meg már valahol bántó volt, hogy engem nem akar elvenni a párom.

30 elmúltál, azért már csak tudod, hogy szeretnél e elkoteleződni, és hamarosan esetleg gyereket is, ekkor pedig azért csak feljön, hogy ennek milyen formát adtok.

2022. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy reagálnék, ahogy egy felnőtt ember. Szépen leültetném és megbeszélnénk.

"Béla, te tegnap Y és X dolgokat mondtad, ami szerintem azt jelenti, hogy házasodni akarsz. Igaz ez?"

És a társalgás folytatódik. Elmondod kit hogyan akarsz és meghallgatod őt is. Értelmes, érett, felelősségteljes emberek módjára konszenzusra juttok, és Happy End. Olyan nehéz ez?

2022. dec. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Neked jó ez a laza barátias kapcsolat. A leírásod alapjan nem is gondolnam en sem , hogy tehozza menni szeretnel , esetleg szerelmes lennel. Igy tehat jogosak a baratod megerzesi.
2022. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Milyen megérzései vannak szerinted? A "nem is szeretsz" az ismerkedésünk első 2-3 hónapjában volt, amikor még nem mondtuk ki egymásnak az érzéseinket.
2022. dec. 7. 13:35
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Most akkor mi a kérdés???
2022. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy persze!

Akkor látod majd a reakcióját.

2022. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Azért 30+ létedre szégyen, hogy még ennyire sem tudsz kommunikálni...
2022. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Fapapucs.
2022. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját kapcsolatunkat olvasnám... De tényleg minden egyes mondatod!!! "Hozzám jössz?" De neki neki nem számít a papír... Stb. Ha a pasim elolvasná, esküdni merne rá, hogy ezt a kérdést én írtam ki, csak az időintervallumokat változtattam meg, tehát ilyen szinten...

Na az van, hogy nekem ilyeneket először fél év után mondogatott, majd 1 év után, azóta pedig csend van. Lassan 3 éve vagyunk együtt, gyűrű sehol. Úgyhogy ne vedd készpénznek. Nem értem én sem az ilyet. Talán kíváncsiak hányadán áll velük a nő, aztán amikor megbizonyosodnak arról, hogy a csaj akarja, nyugodtan "elüldögélnek" még éveket. Vagy szórakoznak... Csak tippek, nem tudom mire jó ez...

2022. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es: És te mit reagáltál rá? Én azért nem tudom, hogy mit reagáljak, mert ez számomra nem vicc téma, komoly dolog. A házasságot nagy lépésnek tartom. Eddigi kapcsolataimban nem akartam egyáltalán házas lenni. Most már többször megfordult a fejemben, hogy el tudnám képzelni. Nem szeretném azt sugallni, hogy nem akarom, de azt sem, hogy már elhatároztam magam és csak rá várok. Még csak nem olyan rég költöztünk össze.
2022. dec. 8. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!