Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom kétértelmű kérdéseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kétértelmű kérdéseket tesz fel viccesen arról, hogy hozzámegyek-e. Mit válaszoljak?

Figyelt kérdés
Pl. azt, hogy elmegyek-e hozzá úgy kérdezte meg valamelyik nap, hogy "hozzám jössz?". Nem tudtam, hogy mit válaszoljak rá, végül azt mondtam, hogy "oda megyek ahova viszel". 1,5 éve vagyunk együtt, mindketten harminc felett. Többször tett már ilyen házasságra vonatkozó utalásokat, de közben azt is mondta, hogy számára nem olyan fontos a házasság, mint ahogyan számomra sem. Korábban - amikor még nem mondtuk egymásnak, hogy szeretlek - egyszer azt mondta, hogy "nem is szeretsz". Később rákérdeztem, hogy ezt miért mondta és úgy válaszolt, hogy csak kíváncsi volt a reakciómra. Ti hogyan reagálnátok ezekre?
2022. dec. 7. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#10! Igazából először nevettem, utána azt, hogy majd válaszolok, ha komolyan felteszi a kérdést. Erre csak mosolygott, amit én jó jelnek vettem. Már azóta is beszéltünk róla, hogy mindketten akarjuk. Gyereket is. Mindent. Az első átbeszélés óta eltelt másfél év(!!!). Persze azóta is felhozódott már a téma. Mégsem lép. Értem én, mikor emberek azzal jönnek, hogy hát de felnőtt embereknek, igen is meg kell tudni beszélnük a dolgot. Megvolt! Viszont az sem normális, ha egy nő azért szakít, mert mondjuk szerda délig nem kérte meg a kezét a pasija, mert hát ezt már hétfőn átbeszélték... Minden ilyen beszélgetés után egy nő vár. Nem az van, hogy átbeszéltek mindent, majd a odavágja a csaj, hogy "Na akkor? Megkérsz?" :DDDD

Persze nyilván nem fogok én sem a végletekig várakozni, sőt, már fél évvel ezelőtt (tehát, amikor 2,5 éve voltunk együtt) már majdnem szakítottam. Lehet, hogy mondjuk jövőhéten újra "elgurul a gyógyszerem" és szakítok, arra hivatkozva, hogy várasson és nézzen hülyének mást... Fogalmam sincs mi lesz, de hogy plusz éveket már nem fogok várni, az 100%!

2022. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

A barátom is ilyenekkel jött, aztán megmondtam neki, hogy akkor MOST leülünk és megbeszéljük, hogy mi ez, mert kicsit gyerekes.


Szeret, de nem akar elvenni, ha fontos a házasság, akkor vszeg szakítunk.


Nem szakítottam vele, mert nekem ő a fontos, nem egy papír.


Te is ülj le és kérdezd meg, hogy miért csinálja.

2022. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: hány évesek vagytok és miért nem akar elvenni? Mivel indokolta akkor ezeket a vicceket?
2022. dec. 10. 21:55
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

12-es vagyok


33 és 39.


Tudom az okát: a szülei elváltak, anyja 1x, apja 2x házasodott újra. Értem, hogy miért, ilyen családból érkezve szerintem én sem látnám a házasság értelmét.


Az én szüleim 14 éven keresztül együtt voltak, én ezt láttam. A szerelmet, kitartást egészen a végsőkig. A másikról gondoskodást, míg apa tehette (aztán már nem... mindegy, nem akarok sírni).

2022. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#14! Azt (is) kérdezte a kérdező, hogy mivel indokolta ezeket a vicceket? Erre én is kíváncsi lennék, ezért szólok bele, bocsi! Szóval ha sosem házasodna, hogyan viccelhet ilyesmivel és minek?! Felnőtt férfiként... Érdekes.
2022. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

Mert a barátom spec minden szrral viccelődik - oké, a gyerekválallással nem, mert tudja, hogy nem lehet gyerekem. Ezt komolyan veszi, és rá is szól, ha valaki poénkodna kezdene rajta.


Egyébként meg tényleg olyan dolgokat mond, hogy az eszem megáll (nagyon morbid, hülye humora van, de sosem paraszt vagy szándékosan tahó).

2022. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!