Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fel év után eljegyzés? Fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel év után eljegyzés? Fél éve vagyunk együtt, 2 hét után összeköltöztünk, szerintetek korai lenne az eljegyzés?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha a gyakori népének megerősítő szavai kellenek hozzá, akkor igen, korai.
2022. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ha a konzervatív gondolkodás szerinti szokásokat nézzük, akkor azt szokták mondani, hogy korai. De! Mi is valójában az eljegyzés?

Valami világmegváltó, visszavonhatatlan valami? Nem. Bármikor visszavonhatja bármelyik fél. Ennek fényében nem korai....

Majd az idő eldönti, hogy összeillő pár vagytok e. A házasság az már egy nehezebben visszavonható dolog (azt nem kell elsietni).

Legfeljebb ha nem működik a kapcsolat, akkor felbontjátok az eljegyzést. Na, bumm, nem ti lennétek az elsők, sem az utolsók akik így jártak.

De az is lehet hogy jól sül el az egész, és boldogan éltek míg meg nem haltok...

2022. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem korai lenne. Majd 1-2 év együttélés után.
2022. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Tök fölösleges dolog az eljegyzés, egy szokás, semmi több. Nyugodtan jegyeztesd el magad, ha neked ez ennyire sürgős, max felbontod.
2022. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Az a vicces hogy a tornacipőm idősebb mint a ti kapcsolatotok. Fél év alatt ki sem ismerted még a másikat. Nem kell itt bohóckodni aztán meg a szakításkor gyűrűt dobálni. Majd 1-2-3 év múlva ha minden passzol akkor rendben van. De most még csak bohóckodás.
2022. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem feltétlen korai. Én nagyon megválogattam a partnereimet, már az első pár hónapban éreztem, ha valami nem klappolt. A mostani páromnál egyből éreztem, hogy “ez most más”, és tényleg meg is van benne minden, amit kerestem. Így fél év együttélés simán elég lenne, hogy tudjam, megtaláltam-e a nagy őt. Ha te is így érzed, akkor hajrá.
2022. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
#5 a több év sem garancia semmire, hány olyan pár van, akiknél 6-8 év járás után van csak eljegyzés, esküvő, rá 1-2 évre meg elválnak. Kapásból tudnék mondani 3 ilyen párt az ismeretségi körömből.
2022. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem. Nekünk is ekkor volt az eljegyzés,napra pontosan 6 hónap. 1 évre rá volt az esküvőnk. Azóta is boldog házasságban élünk:). 13. éve vagyunk együtt:)

A több éves járogatás, pasim csajom kapcsolat se garancia semmire. Rokonságban van aki 8 év után házasodott, majd 1 évre rá el is vált.

A párkapcsolat minősége a lényeg, és hogy a 2 adott ember hogy áll hozzá. Az meg nem az idő függvénye.

2022. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noren1989 ***** válasza:
65%

Szerintem sem korai, viszont ettől függetlenül nem làtom értelmét.


Nekem inkàbb ez egy amolyan korai lefoglalózàsnak tűnik, de személyesen is ismertem olyan csajt, akit minden pasija komoly hàzassàgi ajànlattal etetett.

2022. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Az eljegyzés önmagában nem jelent elköteleződést, inkább a szándékot. A házasság már egy hangsúlyosabb dolog, ha eldöntitek, hogy tényleg együtt akarjátok leélni az életeteket, akkor a következő témákat mindenképp meg kell beszélni: anyagiak, lakhatás, gyermekvállalás és -nevelés, vallás, politikai nézetek (a listát lehet bővíteni).

Nekem személy szerint korai lenne a fél év ismertség utáni eljegyzés, több idő kéne az eljegyzés előtt.De nem minden pár egyforma, kinek előbb,kinek később jön az ihlet. A lényeg, hogy legyenek korrektek egymással és ne rabolják egymás drága idejét (rengeteg nő van itt,a Gyakorin,akik 5+ éve várják a nagy kérdést:( ).

2022. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!