Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Otthoni eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni eljegyzés?

Figyelt kérdés
Az elkövetkezendő hetekben fogom megkérni a párom kezét. Mindketten rosszul vagyunk a nyilvános és a túl “nyálas” eljegyzésektől (persze mindneki úgy csinálja, ahogyan neki az álma,nem vagyunk egyformák:D). Itthon szeretném meglepni, van is 1-2 ötletem, de azért még jól jönne néhány.. Ti hogyan kérnétek meg otthon? A gyertyafényes,rózsa szirmos történet kilőve, az előbb említett okokból. Tudja, hogy közeleg az alkalom, mivel együtt választottuk a gyűrűt, de mégis szeretném meglepni egy teljesen váratlan pillanatban.

2022. dec. 24. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem lelombozo lenne ha semmi energiát nem tenne bele az biztos.


Van akiknek bejonne az ha strapálod magad pl főzöl egy vacsit meg gyertya, ennyitol olvadnak már sokan.


Nekem ez is faék. (De én nem vagyok átlagnő aki csak annak is örül ha egyáltalán kegyeskedi megkérni valaki. De a legtobb nő örul mint majom a farkának)

2022. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ő nem vágyik semmi extrára,ezt mondta is (sőt..). Sütni,főzni tervezek neki, de önmagában az nem különleges, mivel majdnem napi szinten szoktam. Olyat szeretnék, ami nem felhajtás, de mégis különleges. :)

Köszi a választ!

2022. dec. 24. 15:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az a legjobb, ha személyre szabott a program. Egyik legjobb barátom és párja sem rajonganak a nagy nyilvánosságért, párja kifejezetten nem, ezért otthoni legózás közben kérte meg a kezét (ő mondjuk teljesen váratlanul), az egyik darabkában rejtette el a gyűrűt. Nekik ez tökéletes volt, és különleges, meghitt és boldog. (Egyébként is közös hobbi ez a legózás amúgy, a párja nagyon szereti.)
2022. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval, te ismered, te tudod, hogy mit szeret, találj ki valami tökéletes programot. Ezt akartam a sztoriból kihozni. (3 voltam)
2022. dec. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs véletlenül egy olyan hely amihez kötődtök, mert a kapcsolatotok szempontjából fontos volt?

Pl: egy tópart vagy egy vidéki város, vagy valami hegyi kis falu ahol egyszer együtt voltatok, és mindketten szerettétek.

Szerintem egy ilyen helyen kérd meg a kezét. Persze ezt is lehet mindenféle felhajtás nélkül csinálni. Én teljes mértékben megértem ha nem szeretitek a látványos dolgokat.

De egy olyan helyen ami mindkettőtöknek kedves, szépen "csendben" is megkérhetnéd.

2022. dec. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Jegyezd meg!


A nőknek SEMMI nem jó!


Haverom barátnője hasonló, visszahúzódó lányka. Haver nem sokat szórakozott a dologgal. Mikor a lány elaludt, bekente olajjal a gyűrűt, és felhúzta neki. Mi lett utána? Saját elmondása szerint majd befosott, mikor hajnali 3-kor a lány felsikított a fürdőben. Kiment a lelkem pisikélni, és akkor vette észre.

2022. dec. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6! Ez tuti csak vmi vicc 😂😂😂😂😂
2022. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
7. Nem!
2022. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
8, akkor viszont az a poén, hogy azt állítod, a nőknek semmi sem jó. Hát ez... Az lenne beteg, ha ez a szitu tetszene bármelyik nőnek a világon...
2022. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha az egyszerű dolgokat szereti a párod, akkor készítsd el neki az egyik kedvenc kajáját és utána pedig egy bor mellett add át neki a gyűrűt.

Ennél egyszerűbb dolog nem lehet csak ez.


Vagy b opció spontán fogd, és szex után add oda neki és kész.

Ezek a leg egyszerübb meg oldások.

2022. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!