Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kár így eljegyezzen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kár így eljegyezzen?

Figyelt kérdés

Barátom mondta, hogy tervezi nekem mi a véleményem róla.

Ezzel nem is lenne gond, mert 5 éve járunk rezzenéstelenül, de nem élünk még együtt,viszont barátom szeretne már "szintet lépni". Jövőre tervezünk összeköltözni. Szerintetek ez így felesleges, vagy gáz?

Nem mások véleménye alapján fog valószínűleg történni, de érdekelne más véleménye is.

20l 27f


2023. nov. 13. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem, és nem is értem te miért gondolod annak. Attól, hogy rengetegen együtt élnek már eljegyzéskor, nincs azzal semmi gond, ha Ti még nem. Eszembe sem jutna ezen problémázni.
2023. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam. Nem problémázok, örülök, hogy a barátom ennyire szeret és bízik bennem.

Csak amiket hallok a világ nyomása stb. ☺️

2023. nov. 13. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek össze így derül ki,hogy milyen lesz vele együtt.
2023. nov. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
15 éves korodtól vele vagy. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, ha eljegyez, ha nem.
2023. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Én a magam részéről annak a híve vagyok, hogy házasság előtt legalább egy évet éljetek együtt. Bármennyire is nagy a szerelem, lakva ismerszik meg az ember, és egy év kellően hosszú idő ahhoz, hogy kitapasztaljátok egymás mindennapi maceráit.
2023. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Mi meg hazasok is elobb voltunk, mint hogy eltunk volna egyutt. Azert 5 ev alatt lehet latni ha nem mukodik a kommunikacio, azert ezt emlitem mert fontos hogy mindig beszeljetek es elmondjatok majd ha valami nem jo vagy valtoztatni akartok, ha egyul szeretnetek picit lenni vagy ha zavar a masik szokasa es akkor lehet valtoztatni.

Szerintem csak orulj es ne kattogj azon hogy masok mit es hogy csinalnak.

2023. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Gaz, igen. Mert igy nincs neki sulya, egyutt eles nelkuli eljegyzesnek. Szintet majd akkor fogtok lepni tenylegesen, ha osszekoltoztok.
2023. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Azért 5 év mégis csak 5 év. Így, hogy nem éltetek még együtt, szerintem esküvő még ne legyen, de egy eljegyzésben nincs semmi rossz. Ha mégsem működik akkor egyszerű szakítani. Alapból azt mondanám én is, hogy amíg nem éltek együtt, ne jegyezzen el, de azért 5 év... Hát mennyit kéne még várnia, még ötöt? :D
2023. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen fölöslegesen az eljegyzés, amíg a házasság nincs belátható időn belül.

- Hozzámjössz?

- Igen.

- Ok, akkor várjuk még 10 évet.


Ennek mi értelme?

Ha nem akartok még megházasodni, akkor szerintem még fölösleges. 20 évesen én azér még kicsit korainak érezném az esküvőt.

2023. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az esküvő sem olyan távoli gondolat. 2 éven belül biztos meg fog történni. Az, hogy nem együtt élünk, nem úgy kell érteni, hogy 7 km-re lakunk egymástól. A szomszédba lakik, általában itt van nálunk mindig. Éppen aludni megy haza, mert nálunk szűkös a hely én meg szülővel nem szeretnék együtt élni. (lehet gonosznak vagy bunkónak tűnik, de sikerült végig nézzem, ahogy a szüleim házasságát mamám rombolja.)
2023. nov. 14. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!