Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Bunkó leszek ha nemet mondok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó leszek ha nemet mondok?

Figyelt kérdés
Pár perce hívott a barátnőm hogy a párom fel hívta hogy tudja e a gyűrű méretem, a barátnőm meg is mondta neki. Együtt élünk de nekem a házasság csak egy papír és apám nevét nem szívesen hagynám el, meg nem tudom nekem ez felesleges költekezés meg nem is nagyon érdekelt soha hogy meg e kéri a kezem vagy sem. 2 eve élünk együtt.
dec. 29. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A neved maradhat is

2 év alatt nem került szóba, ki hogy gondolkodik a házasságról...??

dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nevét nem kötelező felvenni, és a házasságkötés amúgy ingyen van, a buli kerül sokba.
dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak. Szerintem ha a színészkedésedet abbahagynád, más ember utánzásával akkor a magad élete jobb irányba fordulhatna.
dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

Ezek csak kifogások. Ha szeretnéd, nem csak okokat gyártanál.


Én pl nem változtattam meg a nevemet. Az esküvőnk meg pont egy ft-ba sem került.


Nekem fontos volt, hogy a kapcsolatunk "szintet lépjen", ne csak a possadt vízben álljon megszokásból.


Egyébként közöld vele, neki teszel szívességet vele

dec. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Barátnőd elég tirpák, hogy lelőtte a poént. Mellesleg ha szereted a párod, örülni kellene az eljegyzésnek inkább... Érdemes elgondolkodnod így. Főleg, hogy egy 2 tanús esküvő a városházán nem egy hú de nagy összeg, szóval ez a drága az esküvő is kifogás csak.
dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell felvenned a nevét. És nagy lagzi sem kell csinálni. Ha ezeket kivesszuk, akkor mi a kifogásom a házasság ellen?
dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nem akarsz eljegyzést, házasságot.
dec. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Igazából te nem tervezel komolyat a “pároddal”. Legalább majd most kiderül számára is. Nagy pofára esés lesz szerencsétlennek, de ez van. Különben nem gyártanál kifogásokat, ha nem így lenne.

Azért arra készülj fel, hogy ez a kapcsolat végét is jelenti jó eséllyel.

dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

És a barátnőd tudja a gyűrű méreted? Nekem pl. fogalmam sem lenne egyik barátnőm gyűrű (!) méretéről sem. Még ruháról csak-csak. De gyűrűből a sajátomat se tudom. 😃

Amúgy nem kell bunkónak lenned, de két év alatt azért nem ártott volna, ha szóba kerül ilyen alap dolog, minthogy ki hogy képzeli el a jövőt. De akkor mondd el neki, hogy itt az idő erről beszélni és te nem akarsz házasodni.

dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
2 ev utan ez korai 4-5 ev utan kellene.
dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!