Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Bunkó leszek ha nemet mondok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó leszek ha nemet mondok?

Figyelt kérdés
Pár perce hívott a barátnőm hogy a párom fel hívta hogy tudja e a gyűrű méretem, a barátnőm meg is mondta neki. Együtt élünk de nekem a házasság csak egy papír és apám nevét nem szívesen hagynám el, meg nem tudom nekem ez felesleges költekezés meg nem is nagyon érdekelt soha hogy meg e kéri a kezem vagy sem. 2 eve élünk együtt.
dec. 29. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10-ezt milyen szabály mondja ki?
dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Az a szabaly , hogy a vallasok tobbsege a 2-3 ev utan hazasodo szemelyek tobbsegenel van ... nem ismerik ki megfeleloen egymast .
dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Kínos,hogy ezt így 2 év alatt sem sikerült lerendezni, hogy ki mit akar.

Amúgy nyugodtan maradhatsz a lánykori, a te szavaiddal élve apád nevén.Két tanúval hétköznap a hivatalban vagy ingyenes vagy valami jelképes összeg az ára.

Ne a kifogásokat keresd,hogy miért nem.

dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, ha a nő nem akar még házasodni, akkor nem is gondolja komolyan. Bezzeg, ha a férfi nem, akkor legyen türelemmel, ne sürgesse, majd tudja, mikor van ott az ideje.


Nem beszéltetek mélg a jövőtökről? AZért elég ijesztő a semmiből előállni egy gyűrűvel. Ez nem halivúdi film.

dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 BeefEater ***** válasza:
87%

De rendes barátnőd van...

Arra számíts, hogy ha nemet mondasz akkor abból a végén lehet, hogy szakítás lesz.

Szerintem nagyon gyorsan "spontán" merüljön fel ez a téma és beszéljétek meg.

dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha nekem egy barátnőm elb.aszná életem meglepetését, akkor ő már nem lenne a barátnőm.


Ki mondta, hogy vedd fel a nevét? Meg ez a csak egy papír dolog is... Ha meg házasodni kell akkor nem csak egy darab papír... Szimplán csak tudod hogy úgysem lesztek örökké együtt. Mint amikor nekem nyomatták hogy szedjek fogamzásgátlót, én meg jöttem azzal, hogy nem egészséges, ha kihányom nem hat, nem tudom mindig időben bevenni stb, pedig csak tudtam, hogy bármelyik pillanatban szakíthatunk. Te is így gondolod.

dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Számomra mondjuk félelmetes, hogy ez kétév alatt sohasem került szóba.


Ha én volnék a férfi, akkor csomagolhatnál is egy lendülettel, mert nem egyezik a jövőkép.

jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nevet nem kell felvenni.Hivatsli időben, két tanúval ingyenes a házasság kötés.Szóval Nálad csak kifogás.Ha nem akarod, ne csináld persze.
febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!