Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van aki letérdelt leánykérésko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki letérdelt leánykéréskor? Vélemények a térdelésről? Gáz? Filmekben van csak? Rendben van?

Figyelt kérdés
Poénok azzal, hogy van mikor a lány térdel, nem szükségesek.

febr. 23. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
van mikor a lány térdel
febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Nőként, én örülnék, ha letérdelne. Szerintem szép gesztus.
febr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy vannak nők, akik nyálasnak találják.
febr. 23. 19:41
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Szeretnéd megkérni a baratnodet? Mert akkor valamennyire biztosan tudod, hogy szereti-e a romantikát. Szerintem egyébként ha szeret és megérett már rá a kapcsolatotok, fején állva is megkérheted, örülni fog neki.

Én személy szerint örülnék neki, jobban mintha simán odaállna és úgy kapnám meg a gyűrűt, de nem szempont.

febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem nyálas, de igazából teljesen mindegy, hogy térdelve vagy állva kéri meg, egy rakás egyéb körülmény van, ami fontosabb, pl hogy szereti-e a felhajtást, vagy inkább kettesben akarja, hogy történjen meg ilyenek.
febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Jajj, ne, annyira kellemetlen helyzet.
febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagy divatja van, de nekem nem tetszik. Igazából nincs ennek Kelet-/Közép-Európa országaiban semmi hagyománya, a hollywoodi filmtermékek útján terjedt el. Igen, azt hiszem némileg nyálasnak, gáznak érzem. Emlékszem, régebbi filmekben még voltak olyan jelenetek, amikor a nő pl. egy vacsoránál kapta a jeggyűrűt, és boldogan, elérzékenyülve fogadta. Nekem az ilyesmi sokkal jobban tetszik.

F

febr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, nevetségesnek találom. Olyan, mintha a pasi könyörögne, hogy végre megkapja szíve hölgyét, közben meg már régóta együtt élnek, olykor gyerek is van. Ízléstelen.

N

febr. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha romantikus alkat akkor nem gáz. Ha nem romantikus alkat akkor nem biztos hogy értékelni fogja. Én pl. kifejezetten nem szeretem a túlérzelgős és színpadra megnyilvánulasokat.

Szóval ez tényleg a barátnődtől függ, akit te ismersz.

febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Párom letérdelt, bár részemről nem volt elvárás. Maga a pillanat nagyon szép volt és megható.
febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!