Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van aki letérdelt leánykérésko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki letérdelt leánykéréskor? Vélemények a térdelésről? Gáz? Filmekben van csak? Rendben van?

Figyelt kérdés
Poénok azzal, hogy van mikor a lány térdel, nem szükségesek.

febr. 23. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
25%
elég buz1s
febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

7-essel nőként egyetértek, nem hagyomány ez nálunk.

Számomra elég visszataszítónak hat ez. Keresztény vagyok, nálunk ez a gesztus egész más jelentéssel bír. Mi csak Isten előtt térdelünk, kifejezetten rosszul esne, ha a párom, akivel egyébként egyenrangú félként egy közös döntést hozunk, elém térdelne..

febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Az én férjem letérdelt mikor megkért igen❤️ Nagyon megható, szép pillanat volt. Én mindig vágytam erre, szerintem így az igazi egy lánykérés.🥰


Egyébkènt Az exvőlegényem is letérdelt anno mikor megkért. De azt a kapcsolatot hamar lezártam.

febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na letérdeltél végül?
febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#14

Igen, porszívóztam az ágy alatt, még le is kellett hasalnom, hogy minden sarkot elérjek.

febr. 27. 13:44
 16/18 anonim ***** válasza:
😂 Haha
febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
Én nőként nem hiányolom a letérdelést, nekem kicsit színpadias... de ha mégis így tenne a párom, nem zavarna.
febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kihozza a "lépés".Azzal is és nélküle is lehet szép.Nem ezen múlik.
márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!