Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Most jegyezték el egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jegyezték el egymást. Mennyi jövőt jósoltok nekik?

Figyelt kérdés

A lakótársam a konyhában kiabál telefonon a jegyesével:

"ha nem tetszik menj s kapd be a f.szát másnak"

"viszket a p.csád"

"én megígértem, hogy nem beszélek más nővel rajtad kívül, s Te úgy hálálod meg, hogy elmész kávézni a volt osztálytársaddal"

"kérj bocsánatot aztán én is bocsánatot kérek"

"te a g.cimet le..."

Most miért haragudtál meg szívem? :)))) (itt besz.rtam a stílusváltástól)

"befogod a szádat mikor én beszélek, most komolyan gondolod, hogy szakítasz velem, jobbat nem találsz nálam"

"szakítasz? akkor mondd ki..."

"bocsánatot kérek...de Te is kérj bocsánatot, s ígérd meg, hogy ezentúl aggódsz értem mint más lányok"


Na ízelítőnek elég. Még mindig folytatják...nem tudom, hogy ezen sírni kellene vagy nevetni hangosan:-S

Ez annyira gáz...Nekem ezek közül egy mondat elég lenne, hogy elhagyjam a páromat, nem hogy ezek összességében. Ráadásul most jegyezték el egymást...ez annyira szomorú....nem? :(


2010. nov. 8. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is úgy éreztem sírjak, vagy nevessek.Ugye te soha nem fogsz így beszélni a jegyeseddel. Én azonnal szakítanék ezzel a faszival.
2010. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd egybekelnek és nem értik, hogyhogy olyan gyorsan tönkrement a házasságuk...
2010. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bocsátkozom jóslásokba.

Leírtad egy - igaz, elég durva - vitájukat. De nem tudjuk, amúgy milyen kapcsolatban vannak, illetve hogy volt-e a dolognak valami előzménye, amiről talán te sem tudsz.

Soha nem szabad megítélni egyetlen információ alapján senkit, mert az elég csalóka tud lenni.

2010. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

az én egy lány ismerősöm is így beszél a barátjával, és fordítva. Kevesebb, mint 2 éve vannak együtt, de úgy, hogy a lány már legalább 10 fiúval megcsalta, és már legalább 3000szer "szakítottak" (persze nem igazából, csak vagdalóztak a "vége" szóval).

sajnos vannak ilyen agyhalottak...

2010. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Én egy ilyen párt ismertem. Sajnos össze is házasodtak, gyerek is lett, és csak aztán jöttek rá ők maguk is, amit mindenki tudott: így nem lehet leélni egy életet.

Ja, dehogy! ismerek egy másik ilyen párost, ahol gyerek nincs, és tíz éve folyton szét és összeköltöznek, szétköltözéskor zeng az egész lépcsőház, olyan ordenáré dolgokat vágnak egymás fejéhez, aminek a töredékétől én szóba se állnék többet az illetővel. Számukra így kerek a világ. Ne ispróbáld megérteni a lakótársadat!

2010. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem nekem ezek közül egy szó is elég lenne a szakítás indokához...

A srácot amúgy nem ismerem még nagyon...most költözött ide, egyetemista.

nekem ezek nagyon meredek dolgok a múltkor még hallottam egyszer veszekedni akkor valami ilyesmi volt, hogy:

"annyit bosszantasz, hogy meghalnak a spermiumjaim és aztán nem lesz közös gyermekünk":))))))

2010. nov. 8. 22:28
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az a röhejes, hogy én is ismertem ilyen típusú párt. Ha hullámhegy volt napokig ölelték egymást meg áradoztak, ha jött a hullámvölgy a francba (meg egyéb cifrább helyekre) is elküldték egymást. Ők nem voltak együtt sokáig, mert a hullámvölgy egy idő után gondolom túl sokat jelentkezett.Amiről írsz, és az általam említett kapcsolat nem harmonikus, és inkább sírni lehetne rajta. Valahol a tisztelet veszik el azzal, ha két ember (vagy akár egy is) rondán beszél.

2010. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyi dőben én párom is ilyen elmebeteg volt, azért mert kokszolt. Ne szteroidozik a gyerek? Én monjuk tudtam páromról hogy nem ilyen, és megmondtam hogy vagy abbahagyja, vagy végeztünk, abbahagyta, és azóta minden rendben:)
2010. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem szteroidozik, alapból ilyen :)))
2010. nov. 8. 22:37
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ne is próbáld megérteni őket, vannak ilyen agyament párok, kapcsolatok. Annyi ilyet látok magam körül én is (és szinte csak ilyet) hogy hetente szakítanak, ocsmányságokat vagdosnak egymást fejéhez, terrorizálják-csalják egymást..stb, hogy szoktam néha mondani a páromnak, hogy most lehet, hogy mi vagyunk a nem normális pár, amiért mi mindig mindent megbeszélünk emberi hangnemben, mielőtt veszekedni kezdenénk, tiszteljük és szeretjük egymást? Mindegy, az ő dolguk, én hálát adok a Jóistennek, hogy nálunk hiszti, ordítás, hűtlenség,tányércsapkodás,trágárkodás helyett szeretet, tolerancia, bújás, becézgetés, problémák kulturált megbeszélése van. Azt hiszem, hihetetlen szerencsés vagyok.
2010. nov. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!