Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha a fiú megkéri a kezemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiú megkéri a kezemet, nekem is kell adnom neki valamit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem sokára megtörténik az az alkalom, hogy megfogja kérni a kezemet. (Gondolom) ő egy gyűrűvel fog ott állni előttem... Nekem is illik adnom neki valamit? Én ott akkor ugysem fogok neki adni semmit, mert ugye nem tudom mikor lesz az az alkalom. De utána illik neki adnom valamit? Gyűrűt úgy tudom nem, mert ő majd azt hordja amit karikagyűrűnek veszünk...
2009. jan. 19. 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit adnod neki,ez úgy szokás ,hogy a fiu adja a gyűrűt lánykéréskor.Ha te megszeretnéd ajándékozni tedd úgy de ne kösd ahoz hogy ő megkért,tedd azért mert szereted.
2009. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én szeretnék neki adni valamit, csak nem tudom pontosan hogy mit. Gondoltam rá, hogy kap egy medált a nevemmel, bár tudom, hogy nem a nyakláncán hordaná (nem is várom el tőle), hanem a pénztárcájában.

Azt hogy illik-e, azt azért kérdeztem, mert nem tudom, hogy ezt hogyan szokták amúgy. Nem másoknak szoktam élni, mások szokásai szerint, csak érdekel.

2009. jan. 19. 11:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nyugodtan adhatsz valamit, ha úgy érzed, ez a medál jó ötlet, olyan szívből jövő ajándék.

de ahogy az előttem szólók is írták, az, hogy a fiú megkéri a kezed, nem kötelez téged, hogy te is ajándékozz valamit.

2009. jan. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Neked az ujjad illik odaadni, hogy felhúzhassa rá a gyűrűt.
2009. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csókot talán:)
2009. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Adom az ujjamat, is meg a csókot is :-)
2009. jan. 19. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne kellene??? Az ölébe ugrassz és adsz neki sok-sok-sok-sok puszit :)
2009. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az alkalom még mindig nem történt meg. Nemsokára lesz az évfordulónk, remélem akkor megtörténik. Nagyon vágyom rá.

A medált megcsináltattam, de nem bírtam ki, és én odaadtam neki. Kérdezte, hogy miért, annyit mondtam: mert szeretlek!

2009. márc. 16. 18:24
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap volt az évfordulónk, és nem történt semmi. De még romantikusnak sem mondható volt. Mintha csak egy átlagos nap lett volna.

Most lelkem mélyén összetörtem.

2009. ápr. 4. 15:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törj össze, ez még nem a világ vége! Szeretitek egymást és ez a lényeg!
2009. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!