Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkéri a kezemet? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a kezemet? (lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek gyűrű lesz az az ajándék amit párom akar holnap adni Valentin napra? A szülők tudják, hogy mit fogok kapni, de nagyon kétértelmű válaszokat adnak a kérdéseimre. Szerintük örülni fogok neki és valószínű már egy jó ideje tervezi. Azt mondják a szülők, hogy már gondoltak arra az ajándékra cak nem voltak benne biztosak.
2011. febr. 13. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
hát ha a szüleid is gondoltak arra az ajándékra csak nem voltak abban biztosak, akkor nem hiszem hogy gyűrűt kapsz....hiszen egy anya nem kérheti meg a lánya kezét, na mind1 lehet hogy csak én értettem félre:D de ha megkéri legyetek nagyon boldogok! :)
2011. febr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne örülj előre,mert akkor ha nagyon beleéled magad akkor lehet nem fogsz örülni ha mást kapsz.Szerintem gondolj rá hogy lehet hogy az,de azért legyen benned az is hogy mással készül így nem érhet "kellemetlen meglepetés".
2011. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Örvendeni nem csak gyűrűnek lehet, ha már megkéri a kezed ejsze csak van benne annyi fantázia, hogy nem egy ilyen süket felfújt napot választ. Sztem ne várj gyűrűt, ne várj el tőle semmit, s akkor valóban meglepetés lesz akármit ad neked.
2011. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Elöször, ezt mi igy ismeretlenül honnan tudhatnánk?

Másodszor, ha most beleéled magad ebbe (ami egyáltalán nem biztos, mert még ezer másféle meglepetés is lehet), és utána kapsz valamit, aminek normál esetben örülnél, ha nem heccelted volna bele magad egy ilyen gondolatba - és hiába akart neked örömet szerezni, csak csalódott leszel te is meg a barátod is.

2011. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de még ne éld bele annyira magad, nehogy csalódás legyen.

Megírod majd?

2011. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy hamar beleélem magam dolgokba és ezért is tettem fel ezt a kérdést. Probálom úgy gondolkodni az egészen, hogy bármit is ad örülni fogok. Mivel tudja mik azok a dolgok amiket nem szeretnék, így annyira félre nyúlni sem tud.

Persze, hogy megírom mit kaptam :)

2011. febr. 13. 13:01
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja és azt a választ kaptam a szülőktől, hogy ki dobozban lesz, így már csak erre tudok gondolni, vagy egyéb más ékszerre.
2011. febr. 13. 13:02
 8/21 A kérdező kommentje:
*kis
2011. febr. 13. 13:03
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
De ha a szüleid is gondoltak erre az ajándékra akkor csaknem gyűrű.anyukád akarta megkérni a kezed,vagy mi?_:D
2011. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szerintem elég érthető volt az 1 mondtat, szóval normális válaszokat várok. Kár, hogy nem tudjátok értelezni!
2011. febr. 13. 13:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!