Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy kérjem meg a párom kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a párom kezét a szüleitől?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha otthon lakik még a párod, akkor mész hozzá egy csokor virággal és egy üveg borral...menny oda a szüleihez és mondd el a szándékod. Te azért jöttél, mert...

Ne izgulj! ;)Sok sikert!!

2010. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ennek a feltétele a szüleivel szembeni jó viszonyod. Egyébként úgy ahogy vagy kitesznek az utcára, miután előállsz az ötleteddel.
2010. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régen falun a legény szűrben ment lányt kérni benn levetette a szűrt. Ha nem fogadták el kitették a szűrét a gangra.Van szűröd?
2010. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs, de van szűrőd, az is jó. Legalább isztok egy jó teát :)


Viccet félretéve, tényleg azon múlik, hogy a szüleivel milyen a viszonyod és mi lesz a várható reakciójuk.


Nálunk telefonon kért meg a férjem a távolság miatt. Apám viccelődött egy sort, hogy de hát hol a birtok, a fele királyság meg a jószágok? Ez reggel volt, este hívta vissza a férjemet, hogy "a nejem meggyőzött, hogy nem hülyéskedsz, hanem komolyan kérdezted, elnézést. Egyébként igen!"

Szóval apámnak kellett cirka 12 óra, hogy felfogja, miről van szó :))

2010. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se izgulj, a szülők szeretik az ilyesmit.
2010. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szép tőled :)

A mai világban nem igen akarnak házasodni... sajnos.


Már írták előttem, virág és bor.

Odamész a szülőkhöz, elmondod, hogy nagyon szeretet a párodat, komolyan gondolod és szeretnéd megkérni a kezét.

Ha igent mondanak, akkor szépen kérd meg a lány kezét előttük.

Én legalábbis így képzelem el, hogy ha egyszer megkérnék a kezem akkor ez így legyen.

Sok boldogságot!

2010. dec. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt nő és még a szülőkkel él, én akkor is csak illendőségből kérdezném meg a szülőket, ha nemet mondanának akkor is elvenném és elvinném onnan akit szeretek.


15:49-nek:

Nem úgy volt régen, hogy a nővel kapta a férfi a hozományt? Volt is egy kifejezés a nyerészkedésből házasodó férfiakra, hogy hozományvadász.


Ha rajtam a leendő apósom bármit is nyerészkedni akarna, rögtön életbe lépne az, amit először írtam, vinném a lányát onnan és elvenném (már ha igazán akarna a nő), az apóst pedig elfelejteném örökre.

2010. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,a párom már velem él, de szeretném a szüleitől is megkérni a kezét. [A jó viszony is megvan (legalábbis szerintem :D )]Remélem minden jól fog menni...
2010. dec. 24. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!