Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha eljegyzem, szülőktől mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljegyzem, szülőktől mikor kérjem el, és hogyan?

Figyelt kérdés
Nem nagyon jegyeztem még el senkit, úgyhogy nem tudom, hogy működik. Először kérjem meg a kezét, és utána közösen menjünk oda, hogy össze szeretnénk házasodni, vagy muszáj bele az a szülős rész?:D
2011. szept. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj.Kétféle lehetőséged van.Ha elmondod a barátnődnek,azaz csak tőle kéred meg a kezét,akkor úgy biztonságosabb,mert mi van ha nemet mondana,és a szülei előtt beégnétek.Szóval első lépés,biztos vagy e benne hogy igent mondana e,a biztonság kedvéért gondolt ezt át.Amúgy én azt gondolom,hogy szervezz egy kis házi összejövetelt,az ő szülei,meg a barátnőd,pl.bográcsozás,vagy vidd el őket étterembe,és ott kérd meg a kezét,tetesd bele valami sütibe : ) Szerintem meghatódna.
2011. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok boldogságot
2011. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság!Legalább is szerintem!Miért ne mondana igent?Ha 2 ember együtt jár jobb esetben együtt él,legalább egyszer csak feljön témába az a nyamvadt eljegyzés vagy a csajtól egy elejtett mondat hogy "jaj de jó nekik hogy összeházasodtak" vagy valami na meg csak érzi az ember hogy ez a kapcsolat megért e már az eljegyzésre....kivéve ha 2 hét után kéred meg a kezét mert az elég necces!


Na de hogy a kérdésedre válaszoljak!

Nekem a párom az első nap tudta hogy a felesége leszek de "csak" 8 hónap után kérte meg a kezem!Nekem fontos az eljegyzés,nem divat,nagyon nagy eszmei értékkel rendelkezik így fontos volt hogy hogyan kéri meg a kezem!Itt nem a legextrémebb legkacifántosabb eljegyzésekre gondolok!

Fontos volt hogy anyukáméktól kikérjen hogy lássák ők is jó emberrel fog az egyszer pici lányuk családot alapítani és megöregedni!

Így is volt,anyukámnak virágot hozott én persze nem tudtam mire készül de sejtettem:),anyukám nagyon meg volt hatva,apukám is büszke volt és látszott hogy áldásukat adják!Persze én nem hallottam hogy ők miről beszélnek!

Aztán szólt nekem hogy menjek oda hozzá mert mit tudom én... és egyszer csak letérdelt elém...

Nem bánom hogy nem az empire state building tetejéről leugorva kérte meg a kezem 220 millió ember előtt 4 csatorna élő adásában,hanem a szülői házban "hagyományosan" (a szöveg nem volt megrögzötten hagyományos:D)!Azóta eltelt egy év és tervezzük hogy vagy még idén vagy jövőre össze házasodunk és már lassan a babagyártás is elindul!:)Eddigi életem legjobb döntése és legszebb pillanata volt az eljegyzésünk napja!


DE ha nem akarod anyuéktól kikérni se probléma attól lehet ugyan úgy komoly szóval te döntsd el neked melyik a kényelmesebb!

Egyébként nem a csaj előtt kell beszélned a szülőkkel,hanem titokban csak ti 3an vagy ketten apósjelölttel,csak úgy intézd nehogy kifecsegje valamelyik idő előtt!:)

Sok szerencsét neked,ne izguld túl feleslegesen!És kívánom hogy nagyon boldogok legyetek!:)

2011. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!