Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a kezét?

Figyelt kérdés

Két ötletem van alapvetően. Karácsony este szeretném megkérni, hogy legyen a feleségem. Az egyik: a gyűrűsdobozt beteszem egy kicsi dobozba, azt egy még nagyobba, az egy még nagyobba és így tovább:)

A másik: a gyűrűt, mint díszt, a fára akasztom egy szembetűnő helyre, ahol majd észreveheti.

Ha valakinek van jobb ötlete, ne tartsa magában!:)


2010. dec. 23. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az első az jó! :) És jó sok dobozba rakd bele hogy a végén meg egy jó nagy legyen.
2010. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az első ötlet legyen.
2010. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második:)
2010. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2010. dec. 23. 21:28
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

ha csak ti vagytok otthon, akkor a karácsony fa jobb ötlet, de ha többen vagytok, szerintem az nem olyan jó...


A dobozos ötlet, kicsit vicces lehet, de mégse, mert ellég fárasztó lehet, és azért a gyürü szerintem többet érdemel meg...


Talán valami más napot kéne nem karácsonykor?


Támadt egy ötletem, hogy kint a hóban, ha mondjuk valami programot csináltok, sétáltok, hógolyóztok, akkor ijen romantikus szituáció után megkéred a kezét

2010. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A második ötleted jobb, nekem nagyon tetszik:)


De mindenképpen karácsonykor szeretnéd megkérni? Szerintem az eljegyzés elnyomja a karácsonyt, ami alapján is egy szép ünnep..


Mindenesetre sok boldogságot Nektek:)

2010. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen karácsonykor tenném, mert tudom, hogy karácsonyi eljegyzést szeretne.
2010. dec. 23. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a dobozos megoldás nagyon tetszik. :) De ne legyen túl sok doboz azért. :) Boldog lehet a leendő mennyasszonyod, hogy ilyen figyelmes párja van. :) Sok boldogságot nektek, és kellemes ünnepeket! Ha lesz egy kis időd, megírnád, hogy végül hogy sikerült a meglepetés? :)
2010. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 tetris ***** válasza:
100%

Édes Istenem! De jó neked! Szeretni és szeretve lenni, ez a legcsodálatosabb a világon!

A leányzó igen szerencsés, hogy ilyen remek párra talált.

Úgy kérd meg a kezét, hogy erre az eseményre még 50 év múlva is emlékezni fogtok.

Szívem minden melegével sok boldogságot kívánok nektek!!!!!

2010. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Izgulok már.. :)

Kellemes ünnepeket!

2010. dec. 24. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!