Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan reagál más nő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagál más nő ilyen Valentin-napi ajándékra?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy titokban jeggyűrűre számítottam. 3 éve együtt, már 1,5 éve élettársak vagyunk. Megbeszéltük, hogy jöhet a baba, azt mondta, elvesz feleségül ha terhes leszek. Na itt kezdődött (nem csak itt) a kiakadásom. Csak úgy végiggondoltam magamban mi lesz, ha elvetélek? Lefújja az esküvőt? Mert anélkül nem akar elvenni, mert szerinte a házasság csak a gyerek miatt fontos. És számomra nagyon megalázó, hogy feltételhez köti azt, hogy feleségül vegyen.

Már karácsonykor is bíztam benne, hátha mégis megkér. Valentin-nap volt az utolsó reményem, mert hát különben mikor máskor? Pedig gyűlölöm az ünnepet, én már az elején kértem, ne tartsuk, de ő megszegte és vett piros rózsát, én meg ott égtem mert nem készültem, de igazából nagyon boldog voltam. Köv. évben ezért én adtam neki nagyon személyes meglepetést, ő meg azt mondta, nem készült semmivel, mert megegyeztünk hogy nem ajándékozunk.

Így hát gondoltam, hogy ma nem fogok valószínű kapni semmit. De mégis nagyon vágytam a gyűrűre.

Reggel véletlen összetörtem a parfümömet. Így hát búcsúzásnál odanyögte nekem, hogy vegyek ma magamnak egy parfümöt, úgyis Valentin-nap van és nem tudott ezzel foglalkozni idáig. Ami nem igaz, mert a húgának be tudott vásárolni névnapra, és amúgy minden ünnepre igyekszik valami személyeset adni mindenkinek. És akkor épp Valentin-napon intéz el ennyivel?

Azt lenyeltem volna, hogy nem ad semmit, sokkal jobban, mint azt hogy velem veteti meg a Valentin-napi ajándékomat.

Azok után meg hogy gyűrűben reménykedtem most megint úgy érzem magam, mint akit arcul vert.

Ti hogyan reagáltatok volna?


2011. febr. 14. 15:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez mar rosszul kezdodik...ha most megalaz, mi lesz 10-20 ev mulva? Meg amikor mar nem o lesz a kozeppontban, mert gyerekek is lesznek, akikkel megoszlik majd az ido?


De te vagy mulya - mar ne haragudj. Ha nem szolsz, honnan tudja, hogy igy nem viselkedhet veled? Attol nem leszel jobb, ha mindent eltursz. Ott leszel egy par eves rossz hazassag utan egy gyerekkel, egy valassal, mikor mar robbansz a megalazottsagtol.

2011. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ahhoz képest, hogy "nem ünneplitek" a valentin napot, örülj, hogy vehetsz magadnak egy parfümöt, MIVEL NEM ÜNNEPLITEK. Olyan hülyeség ezzel dobálózni, hogy megszegte stb...

Miért olyan fontos az esküvő? Ebben a világban, ahol átlagban a házasságok 50%-a még az első 5 éven belül felbomlik... A közös gyerek nem sokkal fontosabb?? Ne haragudj, de olyan nevetségesnek tűnsz. Nem értelek, komolyan. Most nem az a fontos, hogy szeret és melletted áll, és még pénzt is adott, hogy vehess egy új parfümöt? Nincs elég gondod, én azt hiszem. 20 éves vagyok, és 20 éves fejjel mondom, hogy sose, a büdös életbe nem fogok összeveszni a párommal ilyen dolgokon, mint az esküvő... Jó, az más dolog, hogy én nem is szeretnék, pénzkidobás, nagy hűhó...

Egyébként meg ha éppen ma kér(t volna) meg, az olyan unalmas és ötlettelen. Nem értem, hogy miért a valentin napban reménykedsz. Ez az én véleményem.

2011. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Azért, mert ezeket a durva mondatokat kivéve a tenyerén hordoz. Mindenben számíthatok rá. Határozott és sokkal okosabb nálam, és ezért biztonságban érzem magam mellette.

Mert kutattam már mobiljában és e-mail-jében ami véletlen úgy maradt, de azokból is csak az derül ki, hogy nincs neki senki más. Mert szeretem a családját. Mert minden este úgy alszunk el, hogy átölel, vagy legalább a kezemet megragadja.

És valahányszor megkérdezem, hogy nem akar-e inkább más nőt magának, azt mondja, hogy nem. Ma is azt írta a nem éppen finom reggeli levelemre, hogy ha azt hiszem, neki jobb mással, akkor tévedek. És velem akar élni. És szeret.

Ezt írta.

De 3 év alatt már tucatszor kaptam meg tőle, hogy nem szerelmes belém. Az elején fél éven át. Aztán meg mikor szakítani akartam emiatt, közölte hogy szerelmes, de valahogy védenie kellett magát, mert miatta hagytam el a volt páromat, és amíg azt le nem zártuk, neki sokat kellett rám várnia. Mert fél évet várt rám.

Mert amikor megkérdeztem tőle, hogy mit akar, szerelmet vagy szexet, akkor gondolkozás nélkül azt válaszolta, hogy akkor várjunk még a szexxel.

De aztán mondta azt is, hogy már nem szeret úgy mint rég. Aztán meg hogy de igen, már megint úgy szeret, mint az elején.

És mindjárt utána nyakon önt egy vödör jeges vízzel, mert kifejti nekem, hogy ő az elején se szeretett jobban engem mint most. Az igaz, az elején is mindig megkaptam, hogy ő nem szerelmes belém még, mert ő nem szokott soha első látásra, bla-bla-bla...


Hát valami ilyesmi miatt.

2011. febr. 14. 16:46
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna a parfümös dolog, valszeg akkor is itt panaszkodnál a gyűrű miatt. Nem vagy biztos magadban. Hogy valóban szeret.AMit azért egy picit meg is értek, mert a kijelentése után, de sztem inkább arról van szó, hogy ő még várna az esküvővel, de ha teherbe esel, mivel nem szeretné, ah a gyerek házasságon kívül születne, meggyorsítja a házasodást. Lehet, hogy neki egyszerűne ez nem bír akkora jelentőséggel, mint neked.
2011. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele kell megbeszelned, mi csak jot akartunk. Mindenkepp szolj neki. Utana meg donts, hogy igy elfogadod-e ot (ha azt mondja, hogy ilyen feltetelekkel akar hazasodni stb) vagy sem. Meg nem keso most donteni.
2011. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor ha megkérdezem tőle, hogy el tudja-e képzelni az életét mással, simán rávágja hogy igen.

És hogy azért vagyok neki én az igazi, mert együtt tud velem élni.


De ma meg hiába írtam neki, hogy adja oda az ajándékját annak, aki nélkül nem tudja elképzelni az életét, erre írogat olyan sms-eket, hogy tévedek ha azt hiszem jobb neki mással és velem akar élni és engem szeret.


Hogy lehet kidobni egy olyan pasit, aki közli veled, hogy esze ágában se lenne öngyilkosnak lenni miattad, meg nem is vagy pótolhatatlan neki, de a következő mondatával agyonüti az előzőt és azt mondja, nem kell neki más, csak te.


Megírtam neki, ha szakítani akar, szakítson ő, én nem fogom megtenni helyette ezt a szívességet, mert én a 3 év alatt mindig minden körülmények közt szerettem őt.

Normális ez? Ha meg akarok tartani egy nőt, hogy mondhatok neki olyat, hogy hát persze hogy mással is...

2011. febr. 14. 16:55
 27/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Valóban nem a parfüm miatt történt minden. De az annyira megkoronázta az egészet, hogy elküldött megvenni magamnak.

Én már amúgyis feszült voltam, és féltem hogy elküldöm a fenébe, ha beállít valami csokival. Adja annak, aki nélkül nem tud élni. Már tervezgettem hogy megmondom neki.

Erreföl elküld megvenni magamnak! Hát túl tudta szárnyalni legvadabb álmaimat is, az szent. Mert azt gondoltam, hogy nem lesz gyűrű. De hogy elküld megvenni magamnak a parfümöt, merthogy ő nem tudott ezzel foglalkozni...

2011. febr. 14. 17:01
 28/35 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy picit irreális elvárás, hogy legyen öngyilkos miattam. Nyilván egy tapasztalt férfi, vagy tapasztalt nő tudja azt, h nincs pótolhatatlan kapcsolat, az ember egyedül is elvan, ez nem tragédia. Nem lehet, hogy igazat mond egyszeráen csak?

Ezt a házasságos dolgot meg a legjobb lesz, ha megkérdezed tőle, mert ez gyötör téged.

Úgy érzem, egyáltalán nem bízol saját magadban...

2011. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
69%

"esze ágában se lenne öngyilkosnak lenni miattad"

Wow, valami baj van veled, ha erre vágysz! Oo

De a pároddal is az érzelmek terén.

2011. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
64%

Sokan csak irnak ossze-vissza.

Lefogadom ,hogy romantikus lany vagy.En is .Es igenis egy lany vagyhat gyurure ,ennyi ev utan.Ha csak akkor akar elveni ha babat varsz,akkor nem mindegy hogy mikor hazasodtok ossze?Mond meg annak a bunko baratodnak ,hogy te regimodi lany vagy es tiszteled a hagyomanyt.Egy menyaszonyiruhat nem terhesen kel felvenni.Kulonben is a nyag izgalom arthat a babanak.Es ha nem terezi az eskuvotoket akkor majd megkeri mas.Biztos sokan hajtanak utanad.Legyen onbizalmad es tedd fel neki a kerdest.Tervez valamit vagy nem?Ha nem akkor viszlat.

2011. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!