Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kinek hogy kérték meg a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

1 eve tarto tavkapcsolat (olyannyira tav, hogy tobb ezer km volt koztunk) volt, hol en mentem hozza, hol o hozzam (szerencsere a munkam miatt akkoriban havi rendszeresseggel mennem kellett oda). Egyik ilyen latogatasom vegen kivitt a repuloterre, es amikor mar becsekkoltam, es mennem kellett a beszallokapuhoz, flegman - mintha csak az idojarasrol beszelne - megjegyezte, hogy ha en is ugy akarom, akkor mint menyasszony es volegeny bucsuzhatunk el egymastol. AZt hittem rosszul hallok, de nagyon boldog voltam, persze, hogy en is ugy akartam. :) Fel ev mulva osszehazasodtunk, ketszer is, egyszer otthon, egyszer pedig itt, mindket helyen a helyi szokasoknak megfeleloen. Azota egy orszagban elunk. Ennek mar 5 eve.



Nos, ez a fajta lanykeres biztos nem sok mindenkinek jon be, de en elaleltam tole. :)

2009. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 3. 10:26
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
A párom megismrkedésünk után (4 éve) kérte meg a kezem 5 hónapra.Júliusban összejöttünk, karácsonykor megkért.A szüleimtől, hivatalosan.Nekem nem volt meglepi, a gyűrűket is együtt vettük, és meg volt beszélve az időpont.Mégis nagyon megható, és romantikus volt, Őneki reszketett a keze, nekem meg könnyes volt a szemem!!Az esküvőt is terveztük a múlt évre, de a lagzi nem jött össze(pénz hiány miatt).(Mielőtt még valaki letorkolna, hogy az esküvő nem pénz kérdése? Akkor azoknak írom, hogy szerintem úgy szép, ha a polgári után, templomi, aztán lagzi :-)) ).Viszont lehetőségünk van egy új életre külföldön, így arra fogunk gyűjteni, és talán jövőre meg is tartjuk az esküvőt!!
2009. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
És miután letelt az 5 hónap, meghosszabbítottátok a megállapodás hatályát? Vagy mindig 5 hónapra kéri meg?
2009. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
fél év után történt a dolog..elvitt vacsorázni, és térdenállva hatalmas csokor és egy csini aranygyűrű kíséretében kérte meg a kacsóm.. :))))
2009. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én kértem meg a férjemét. :D
2009. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
egy durcis estét követő reggeli szex közben :)
2009. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Szülinapomra meglepinek szánta, olyan nagyon meglepődtem hogy ott is hagytam... legalább megbeszélhette volna velem előtte hogy akarom-e.
2009. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: a kez megkerese pont azert tortenik, hogy megmondd, akarod-e. Elore meg kellett volna kerdeznie a parodnak, hogy "Meg fogom kerni a kezed, akarod?" ? Ugye te sem gondolod komolyan?
2009. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó néhány évvel ezelőtt történt. Már a megismerkedésünk után két hónappal is célzott a lánykérésre, de én elengedtem a fülem mellett. Történt ugyanis, hogy a 28. születésnapom kicsit szomorúan mondtam, hogy öreg vagyok... Erre Ő: Férjhez kéne már menni, nem? Én nem tudtam, hogy mit mondjak ere, hiszen alig 2 hónapja ismerjük egymást, hát kitértem a válasz elől, Ő meg nem forszírozta tovább a dolgot.

Erre rá a következő hónapban a párom húga jelentette be, hogy néhány hét múlva megesküsznek az élettársával. Az én kedvesem meg este, hosszú hallgatás után, megjegyezte: "A tesómnak esküvője lesz... A miénk mikor lesz?"

ekkor éreztem igazán, hogy tényleg komolyan gondolja, örült a lelkem, de kicsit meg is ijedtem, hiszen még mindig csak negyed éve ismertük egymást. Ekkor emlegetett valami május-félét, hogy az szép időszak a házasságra. Én meg nem mondtam se igent-se nemet...

Aztán szeptemberben, a sógornőmék esküvőjének estéjén hozzám bújt, és közölte: "Májusban nősülök. Elkísérsz jövőre?"

Nos, nekem ez annyira, de annyira aranyos volt, hogy mi mást is mondhattam volna, mint igent... :))

2009. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!