Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 3 eljegyzési gyűrű. Ez rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 eljegyzési gyűrű. Ez rossz jel? Mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A vőlegényemtől kapott első gyűrűmet 2szer hagytam el, másodszorra végelegesen, kiesett az erkélyről. A második gyűrűm tönkrement, a harmadik pedig megfogja az ujjamat, elszínezi, és jön le tőle a bőröm. Pedig különleges, egyedi darab. Azt mondta, arany... Az viszont nem produkálna ilyen tüneteket rajtam. Lehet, hogy már nem mert nekem venni "rendeset", de akkor miért nem mondta meg? S mit jelenthet, hogy hiába vigyázom rájuk, így járok..? talán Nem kéne hozzámennem?:(
2012. jan. 9. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyeneket feltételezel, akkor egyszerűbb, ha kimondod, hogy nemis akarsz hozzá menni.
2012. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem, akarok:) mindennél jobban, csak 3gyűrű 5 hónap alatt elég erős...
2012. jan. 10. 00:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rossz jel. Neked nem szabad gyűrűt venni! Ablakon (erkélyen) kidobott pénz! :)

Legyetek nagyon boldogok! (nem a gyűrűn múlik) :)

2012. jan. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hátt...igen az. de hogyan? lecsúszott az ujjadról?
2012. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Maximum a párod feltételezheti rólad hogy rossz jel. Hogy nem direkt csinálod-e :)

Valószínű arany a gyűrű, csak nem tiszta, hanem valami silányabbal ötvözött. Lehet, nem is tudott róla.

2012. jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Rossz jel, nem rossz jel?Nem tudom, én ha már végre elszánná a párom magát a gyűrűre, biztosan nem foglalkoznék vele. :)

De ha kapsz 4. gyűrüt akkor ne húzd fel, hanem tedd rá egy nyakláncra medálnak.De még jobb ha eleve megbeszélitek hogy ne is legyen 4. gyűrü, hanem ha mindenképp szeretnétek valami "nyomot" az eljegyzésnek, akkor eleve valami szép láncot vegyen, azt talán nem hagyod el. :) Ha nem rossz jel, akkor simán megtudjátok beszélni.

Párod mit szól hozzá hogy havonta mehet gyűrűt venni?

2012. jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, rossz jel, arra utal, hogy figyelmetlen vagy :)


A férjem rendszeresen elfelejti letenni a kezéből a távirányítót, így elég érdekes helyeken szokott felbukkanni: hűtőben, wc tetején, mosógépben (!!). Ez most annak a jele, hogy távirányító nélkül tévézzen?


De az ékszereket is elhagyja, mindegy mi az és milyen anyagból van. Bőr nyaklánc, karkötő, gyűrűk. Ezért gyűrűnk nincs is - egyet én kaptam, de én meg azért nem hordom, mert a kő és a foglalata nagyon kiemelkedik a gyűrű síkjából, így rendszeresen beakadt valahová az ujjam. Levettem, mielőtt 9 ujjam marad csak.

A férjem eddig egyedül a piercingjét nem hagyta csak el, de azt is azért, mert jó erősen rá van csavarva a lezáró golyó, így magától nem tud kiesni.

Gyűrű helyett csináltass piercinget, azt nehezebb elveszíteni :-P

2012. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem rendes tőle, hogy ezek után még gyűrűt vett neked, tartsd meg :)

nekem még arany nem színezte el a kezem, nézesd meg, tényleg arany-e, vagy próbáld megkarcolni, keress benne arany jelet.

Erre nincs babona, kben is a babonás ember balszerencsés.

2012. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rossz jel. A nagymamám is elhagyta a karikagyűrűjét, mégis hosszú, boldog házasságban éltek. Viszont hogy tudott kiesni az erkélyről? Játszottál vele? (Én is mindig pörgetem a gyűrűmet, és mindenki szól érte, hogy el fogom így egyszer hagyni, úgyhogy próbálok leszokni róla.) És mit jelent, hogy a második tönkrement? Engem biztos, hogy ilyesmi nem tántorítana el az esküvőtől egyébként.
2012. jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a jegygyűrűt pl itthon beleteszem az ékszeres ládikámba,pont azért,mert a férjem itthon hordta és elakadt vele,majdnem az ujját letépte és a gyűrű is eltörött.Megcsináltattuk,de azóta amint hazaérünk,vagy ha dolgozik,akkor mindig elteszi biztos helyre (gépszerelő)
2012. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!