Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Pécsen hol érdemes eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen hol érdemes eljegyzési gyűrűket nézni? Nem vágyunk semmmi extrára. Arany karika gyűrűt szeretnénk, esetleg egy kis mintázattal. Árakra is kíváncsi lennék.!

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bár én nem vagyok pécsi, de hétvégén jártam ott, és a széchényi tértől 2 perc sétányira láttunk egy pici ékszerüzletet, ott sok szép gyűrű volt.

Utca nevet nem tudok mondani, de eltudom magyarázni. Van egy aranyos boltocska "Brummogda" a neve, tele plüss macikkal, na ha ebben az utcában távolodsz el a tértől, akkor megtalálod, nem a Brummogda oldalán lesz, hanem a másikon. Gondolom pécsiként igy megfogod találni. Árakra nem emlékszem pontosan, de kb. 60-tól vannak párban.

2009. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Goldattiba menjetek! Bem u.!

2009. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.minden javaslatot szívesen várok:)
2009. júl. 25. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi másfél évvel ezelőtt a Femában vettünk, de azt hiszem azóta megszűnt az üzlet, és a Citrom utcában találhatóak meg. Anno 35e-ért vettünk két párat, háromféle aranyból, a középső része mintás. Gyönyörű szép.

Mivel ismerősök voltunk, mi olcsóbban kaptunk, kb. 45e Ft lett volna, de még így is megéri.

Nézd meg, biztos tudnak Nektek segíteni!

Sok Boldogságot!

2009. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Mindenképp megnézem.
2009. júl. 29. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!