Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a tescoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tescoban pontbeváltással megvehető Cirkónia berakású szoliter gyűrűről? Barátnőmet ezzel szeretném megkérni, persze majd nyáron vennénk együt karika gyűrűket is.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 08:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Nekem tetszik; szép , nőies...:)

2010. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

elmegy.... de ezzel lányt kérni??


Ennél még az is jobb, ha nincs gyűrű csak elviszed egy romantikus helyre és letérdepelsz előtte.

2010. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
NE! Bóvli az összes Tescos ékszer. Ráadásul átverés. Nem lesz akciós attól, hogy a pontgyűjtős füzettel veszed meg. Igazából pont akkor veszed meg az eredeti árán, mert ha megnézel bármilyen ékszerárus oldalt rájössz, hogy bőven felértékelik azokat a vackokat.
2010. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Szép az a gyűrű. Ha nincs a lánynak fémallergiája, akkor használható is.

De azzal lányt kérni nem kellene. Bármi jobb. Az is, ha nincs gyűrű. Engem nőként nagyon bántana, az biztos.

Azt gondolom, a kézkérés különleges alkalom, remélhetőleg egyszeri. Ha az anyagi helyzeted nem teszi lehetővé, inkább ne vegyél gyűrűt. Egy csokor hóvirág sokkal értékesebb, kedvesebb és szebb emlék. A kedves szavak, annak a kimondása, hogy vele akarod leélni az életedet, mert szereted...még csodálatosabb.

Gondolj csak bele! Beváltod a pontokért a gyűrűt. A barátnőd biztosan meg fogja mutatni a rokonoknak, ismerősöknek, barátnőinek. Ha nincs szerencsétek, 10 ismerős nőből legalább 5 felmutatja a tök ugyanolyan gyűrűt, "Ez is a Tescoból van!" felkiáltással. Na, AZ nem lenne szép emlék.

2010. febr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
mondjuk az igaz, hogy sokan vehetnek még ugyanolyant, ebbe nem gondoltam bele. Akkor inkább ne! (1 voltam)
2010. febr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Ja, meg pontokért kaptam a jeggyűrűmet! Hehe, vicces
2010. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

menj be egy ékszerboltba,hasonló áron kapsz szebbet,és még nem is teszkós...

(nemrég láttam plázában 2 eljegyzési gyürüt 8ezerért,tök szépek voltak,sztem ennyit had érjen már az eljegyzés...ha meg ennyire nincs pénzed,akkor várj még 1-2 hónapot,és gyüjtsd össze rá)


egy lánynak kell,hogy tudja mutatni azt a gyürüt,örök emlék,hadne mondja már rá minden második ember,hogy "jah,teszkoban énis láttam ugyanezt")

2010. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik, de lánykéréshez valóban nem ideális. Ugyanennyiért vagy még olcsóbban találsz hasonlókat a vaterán. Inkább onnan vegyél, azok legalább nem olyan felismerhetőek - "ja ez a tescoból van"...
2010. febr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Anyunak ilyent vettem karácsonyra (egy medálos lánccal és egy fülbevalóval együtt). A gyűrű jó, bár lehet, hogy mázlink volt, a fülbevaló fél párja szétesett, azt majd vagy megcsináltatjuk, vagy nem tudom. A medál szintén jó. Ki kell fogni, mert sokan vitték vissza ezeket tesco pénztáros szerint, hogy szétesett, kiesett a kő... stb.


Szerintem ha nektek tetszik, akkor jó lesz (feltéve, ha a tiétek nem esik szét), a lánykérés nem a gyűrűn múlik. Én hallottam már nagyon extrém "gyűrűt" lánykérésre.

2010. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
CIKI!!!
2010. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!