Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jegyeztek el valakit tegnap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegyeztek el valakit tegnap, Valentin napon?

Figyelt kérdés

Engem nem.Furcsa,már 1 éve mindig ezen kattogok.Ezt vártam a szülinapomkor,névnapomkor,Karácsonykor és tegnap is.Mégsem történt meg :) nevetek rajta pedig szerettem volna,de továbbra sem fogom kihisztizni.Egy hónap múlva 5éves évfordulónk lesz,hátha... :Dű

Van akit tegnap eljegyeztek?Vagy akarta h eljegyezzék de nem történt meg???


2013. febr. 15. 08:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nálam pont az ellenkezője van, sokszor beszéltünk róla, tudom, hogy akarja, csak azt nem, hogy mikor :)

Én ezért kattogok rajta.

Elvileg "3éven belül" már 3 évesek vagyunk.

Szóval igazából fogalmam sincs mikor fog, csak hát azért időnként 1-1 alkalomadtán benne van az emberben.

Nálam főleg évforduló előtt.

Egyébként az én fülembe pont ő ültette a bogarat, egy szép pillanatunkban azt mondta "legszívesebben már most megkérném a kezed"

Fiatalok vagyunk... Szóval igazából nem sietős a dolog, csak hát akkor beültette a bogarat és azóta állandóan ezt a topikot nézem, és időnként azért eszembe jut, hogy vajon mikor...? Ő meglepetést akar és én is.

Nem az lesz a meglepetés, hogy "lesz" hanem az, hogy "mikor". :)


Amúgy kedves kérdező! Ha nem beszéltek róla, szerintem is szóba hozhatnád, de csak az évforduló után, nehogy elrontsd a meglepetést hátha.. :)

Kérdezd meg mi a véleménye a házasságról, eljegyzésről, mondhatod, hogy te már késznek érzed magad rá.


Szurkolok!

És majd írd meg :)

2013. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10:23-as!Félre olvastad.Pont,hogy minimális jelét adja annak hogy foglalkoztatja ez a téma.Ezért gondolom meg magamat,hogy beszélgessek erről vele,mert úgy vagyok vele,hogy várok...hátha.

Nekem is bogarat ültetett a fülembe már sokszor.Legutóbb munkából hazaérkezve hozott be a szobába 2 pohár másnapról maradt pezsgőt.Mivel munkaruhában volt még,én meg az ágyon voltam nem akart az ágyra feljönni,ezért letérdelt a földre elém,és úgy adta ide a poharat,és azt mondta igyuk meg.Lányos zavaromba néztem is bambán,mire megjegyezte hogy " Azt hitted mást akarok mondani,hogy így eléd térdelted,mi?" :D

Én meg nem is nyögtem ki,csak annyit hogy igen,már azt hittem :D

2013. febr. 15. 11:05
 13/29 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,hogy sok mindent megéltünk már ebben a kapcsolatban.Sajnos tavaly tavasszal voltunk is külön kb 2 hetet,amikor haza költöztem Tőle,de mivel nem birtuk egymás nélkül,újrakezdtük.Úgy tűnik,nincs hátrányunk belőle eddig,sőt...Talán lehet hogy emiatt is fél vagy bizonytalan,nem tudom.
2013. febr. 15. 11:07
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

5 éves évfordulótok lesz? ÖT? És nem tudod neki azt mondani, hogy "na, Szívem, nem gondolod, hogy öt év után tovább kéne lépnünk?"

Lehet itt várni a herceget fehér lovon, de ha 5 év nem elég egy pasinak, 10 se lesz elég!

Mondd ki, amire gnodolsz, mert sok szülinap, névnap, és karácsony lesz még,amire biciklit fogsz kapni, és a harmadikat hozzá fogod vágni, ő meg nem fogja érteni, hogy a bajod. Nem kell gyűjtögetni a feszültséget magadban! Ki kell mondani a vágyaidat. Férfi, nem gondolatolvasó.

2013. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igen,öt éves évforduló lesz! :)

Hogy is mondjam,hogy miért nem ülök le vele beszélgetni komolyan...

Igaz,hogy ennyi idő után kellene tudni erről beszélni,de nem érzem annyira jaj, de nagyon sürgősnek.Szeretném ha eljegyezne,szeretném ha látnám a szándékot hogy el akar venni MAJD,és komolyan gondolja-úgy ahogy én.

Mivel én még tanulok,albérletben élünk, ezért a házassággal ráérnénk,viszont szerintem beleférne 1-2 év jegyesség,ezért vágyom már rá,mert ennyi már "beleférne"...

2013. febr. 15. 14:42
 16/29 anonim ***** válasza:
65%
azt áruld el h mire jó az 1-2 év jegyesség? akkor legyen lánykérés, ha nagyon max. 1 éven belül házasság is lesz.
2013. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

1-2 év ezt írtam.

nálam minimum 1, maximum 2.

Ahogy írtam,albérletben élünk és még nem dolgozom.Eltolódhat 2 évig is,ha netán nem jönne össze 1 éven belül.

Kinek így-kinek úgy szerintem.

2013. febr. 15. 17:27
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
2.5 éve vagyunk együtt. Én is tanulok még, 1-2 év még mire végzem. Nyáron lesz az esküvőnk. A diploma és a magánélet két különböző dolog, szerintem. 5évnek elégnek kell lennie ahhoz, hogy el tudd dönteni felnőttként, hogy az adott ember az igazi vagy sem. Ha ennyi idő alatt nem derült ki, szerintem már nem fog. Nem azért, mert most sürgős, nem azért kellene felvetni a témát, hanem azért, hogy ha majd már nem szeretnél várni, ne ess pofára hogy neki esze ágában sincs nősülni! N28
2013. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%
Engem tegnap jegyeztek el,nagyon örültem neki,szóhoz sem jutottam és csak bólogattam hogy "igen-igen-igen"!! :)
2013. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"már többször is indultam úgy neki,hogy 'na most akkor megpróbálom szóba hozni,beszélgetni róla'"


Mindig elgondolkodom, hogyan tervezhet valaki komolyan jövőt egy olyan párkapcsolatban, ahol ezt nem lehet egy péntek esti összebújós-teázós estén megbeszélni a párjával. Ha ezt nem meritek szóba hozni, mi lenne, ha valami megoldandó probléma, konfliktus, betegség stb. adódna?!

2013. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!