Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jegyeztek el valakit tegnap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jegyeztek el valakit tegnap, Valentin napon?

Figyelt kérdés

Engem nem.Furcsa,már 1 éve mindig ezen kattogok.Ezt vártam a szülinapomkor,névnapomkor,Karácsonykor és tegnap is.Mégsem történt meg :) nevetek rajta pedig szerettem volna,de továbbra sem fogom kihisztizni.Egy hónap múlva 5éves évfordulónk lesz,hátha... :Dű

Van akit tegnap eljegyeztek?Vagy akarta h eljegyezzék de nem történt meg???


2013. febr. 15. 08:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan el kellene törni azoknak a kezét, akik passzióból pontozgatnak le minden nekik nem tetsző választ..
2013. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Előző, igazad van!!! Én is pont azt figyeltem, hogy aki azt írta, hogy eljegyezték Valentin napon, azokat valaki lepontozta. Nyilván féltékenységből, biztos őket soha nem fogja eljegyezni senki és irigyek. Nem kell velük törődni, legyen nekik ez a legnagyobb élvezet, hogy lepontozzák a boldog embereket!
2013. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem kértek meg, aminek örülök, mert nem szerettem volna, ha Valentin napon teszi, ki nem állhatom ezt az "ünnepet".

Én már egy ideje szóba hoztam neki, mi még csak 2,5 éve vagyunk együtt.

Tavaly ősszel már komolyan gondolkodott rajta, sőt azt is elárulta, hogy még tavaly meg akart kérni, de aztán össze csaptak felette a hullámok, és nem akarta elkapkodni.

Most újítunk föl egy házat és ha készen van annyira, hogy lakható legyen, akkor végre össze tutudunk költözni.

Ma azt mondta, akkor majd eljön és megkéri apukámtól a kezem :) Mondom neki, előbb azért megkérdezhetne engem, azt mondta előbb apukám áldását akarja :) Egyébként tudja, hogy másra sem vágyom, csak hogy a felesége legyek :)

Én nem paráztam, már 1,5 év után felhoztam a témát. Sokan mondták, hogy nem szabad egy fiút erőltetni, de szerintem, egy fiúnak nem baj, ha elárulja a lány, hogy hajlandó rá, és igent fog mondani neki. A pasik félnek a nem-től!

2013. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Mi több mint 3 éve vagyunk együtt, azóta együtt is lakunk, 1 éve már a szüleitől külön lakásban, minden rendben, de ha felhozom azt mondja hogy nagyon odébb van az még :(.Reménykedtem benne tavaly márcisban amikor síelni voltunk pont a névnapomon, meg reménykedek mindig, de hiába, ha felhozom azt mondja "ez a veszély még nem fenyeget".
2013. febr. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Utolsó!Te legalább tudod,hogy ha rajta múlik odébb lesz az,mert nem is tervezi még.

De én kisebb jeleket kapok,hogy foglalkozik a témával és ez kerget az őrületbe!

Egyébként tudja,hogy te már szeretnéd??Az is lehet,hogy fél vmitől,ahogy az egyik válaszoló is írta,neki segített hogy beszélt a párjával,mert kiderült utólag hogy vmi kis pitiáner dologtól tartott...lehet érdemes lenne rátelelni a szót.

Én egyelőre azért nem mondom neki,mert tudom hogy amúgy házasságpárti,és mert 2 hét múlva lesz az évfordulónk.Hátha...nehogy elrontsam.Ha nem történik meg,utána MAJD felhozom a témát.

2013. febr. 19. 16:31
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rossz, hogyha ezt várod egyfolytában és már semminek nem tudsz örülni, pl más ünnepeken ajándékoknak. Amúgy a legritkább esetben szoktak valakit szülinapkor, névnapkor vagy karácsonykor megkérni, meg különben is, ha megkér az nem ajándék, nem is kellene úgy kezelni. Szerintem érdemes lenne megkérdezni tőle, hogy amikor mittudomén egyik barátnődet, vagy rokonodat eljegyzik, akkor megkérdezed, hogy ő mit gondol erről. Az pl jó alkalom, hogy megbeszéljétek, ha amúgy nem mered felhozni.

Amúgy ha tényleg lennének jelek, és nem csak azt hinnéd, akkor nem lennél ennyire ideges szerintem. Nincs amúgy ennek olyan nagyon sok jele, de ha van, akkor az egyértelmű.

Nekem pl a pasim barátai megrpóbálták kipuhatolni, hogy mit szólnék, ha megkérné a pasim a kezem. Hát hogy is mondjam, nem volt diszkrét, pedig látszott, hogy nagyon igyekeznek :D És még így is tudom, hogy még odébb van, lehet, hogy még egy év. Azértis, mert a barátom kifejtette, amikor szintén a barátai őt kérdezgették, hogy ő nagy lagzit szeretne és most még nincs arra pénze, azt meg nem hagyná, hogy mindent az én családom álljon. Szóval ezek jelek, minden más nem az. Ha el akar jegyezni, akkor azt tudni fogod és rögtön nem is lesz olyan sürgős, hiszen tudod, hogy nemsokára úgyis megtörténik.

2013. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nos csajok, megvolt az 5. évfordulónk és nem lettem most sem eljegyezve...

A minap azon gondolkodtam, engem már nem is fog megkérni Ő...

2013. márc. 11. 10:50
 28/29 anonim ***** válasza:

És öt év alatt még sosem került szóba a jövőkép, ki mit szeretne, kb. mikor?

Nekem ez mindig olyan fura, ha egy párkapcsolatban nem esik szó arról, ki hogy látja magát évek múlva. Persze nyilván nem azt kell mondani, hogy "a te feleségedként szeretném magam látni 3 éven belül". De hogy emberek hosszú éveken át árva mukkot nem szólnak róla, hogy házasságpártiak vagy sem, akarnak-e gyereket vagy sem, és körülbelül mindezeket hány éves korukig szeretnék megvalósítani, az számomra teljesen abszurd. Az is túlzás persze, hogy az első randin pontokba szedve közli az ember ezeket, de azért van egy egészséges átmenet.


A másik megismeréséhez mindez éppúgy hozzátartozik, mint mondjuk a világnézet, a szakmai ambíciók vagy bármi más megbeszélése.

2013. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Persze, olykor-olykor szóba esik, hogy " majd a gyerekünk..." , "majd a lagzinkon..." de semmi több.

Szóba kerülnek/kerültek már ezek a dolgok, de konkrétumot sosem beszéltünk, hogy mikor.

Vagyis, észrevettem hogy ha én ilyen témára terelem a szót, akkor ő rögtönöz, és elhárít ettől a témától.

Ezért gondolom úgy az ötödik évfordulónk után, hogy nem véletlenül nem jegyzett el, és úgy tűnik nem véletlen hogy nem is akar.Talán nem velem képzeli el a jövőjét, legalábbis komoly szándékúan.

Nekem ez fontos, és rettentő jól esne, ha legalább egyelőre csak eljegyezne, de úgy tűnik nem akar.Bizonyára mert fiatalabb vagyok tőle évekkel és mert tanulok is még, vagy nem tudom mi az oka.Én vele élek szintén éveken keresztül, és neki valószínű kényelmes így.Főzés, háztartásvezetés, mosás, ügyek intézése...stb.Gondolom,ennél neki nem kell több...

Nem akartam ezt felhozni, és elé állítani, mert nem akkor nem az igazi.Ha már nem magától jut eszébe, akkor mindig azon agyalnék, hogy én kergettem bele hogy eljegyezzen és magától nem tette volna meg...

2013. márc. 13. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!