Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok ehhez az eljegyz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez az eljegyzéshez? Változtatnátok valamit rajta? Van valami kifogásotok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam az eljegyzést, hogy előbb beszélek barátnőm szüleivel, elkérem tőlük őt, aztán kettesben eljegyzem a gyűrűvel. Aztán majd tartunk valami családi banzájt, de ott csak bejelentjük, nem akarom megint "eljátszani" az eljegyzést és a szülőktől való elkérést. Mit szóltok ehhez?

2013. júl. 17. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

1. Tuti nemet mondanék a páromnak, ha annyira sem tisztel, hogy a szüleimtől, és nem tőlem kérdi meg, hogy hozzámegyek-e. Önálló, felnőtt, önnfentartó, együtt élő emberek vagyunk, az életünk összekötése hivatalosan is nem a szüleink dolga, hanem a miénk. Kérdezzen engem. A szüleimet meg hagyja ki belőle.


2. Ezután szépen felhívjuk a szülőket és közöljük velük, hogy megházasodunk, így ennek örömére szeretettel várjuk őket egy eljegyzési ebédre x napon.

2013. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem előbb a barátnőd kezét kérd meg, és csak utána beszéljetek a szülőkkel.
2013. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én is nemet mondanék erre,mert nem ismer akkor.


Engem kérjen meg,édes kettesben,aztán szülőknek csak már bejelentve.

2013. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is megsértődnék, hogy előbb a szüleimmel beszél. Önálló ember vagyok, az én döntésemtől függ, nem anyutól meg aputól.
2013. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Én így képzelném el, csak nekem nem kéne gyűrű, pláne nem köves.. Család banzáj alatt én egy közös, szűk körű vacsorát gondolok.
2013. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Na persze, majd az anyám előbb tudja meg, mi??? Hogy aztán egy órán belül mástól halljam vissza? Haha! Ne kövesd el ezt a hibát!
2013. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

szerintem cuki

persze a teljes véleményalkotáshoz ismerni kellene titeket, pl. mennyire önálló v mennyire még a szüleitől függ a csaj

2013. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Èn sem kérném meg a szülöket elötte.

A szülöktöl való kikérés már csak formaság, és egy jó szokás.

Ha meglepit akarsz akkor eljegyzed a lányt. majd össze hívjátok a családot ahol ezt a formaságot, hogy kikéred az apjától megteheted. Itt eltervezi a két család veletek együtt az esküvöt. Pl kitüzitek a napját, vagy az elképzelés idejét, milyen nagyságút akartok....

2013. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem előbb őt kérd meg, majd utána kérd a szülei áldását, "beleegyezését". Ez nem konkrét engedélykérés, csak egy szép gesztus a szülők felé.

Én imádtam, amikor a vőlegényem apukám áldását kérte kettőnkre, és apukám is nagyra értékelte ezt a figyelmességet!

25/N

2013. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

neked kell tudni,hogy a barátnőd olyan típusu-e aki örül az ilyen gesztusnak.

Ez egy régi szokás,és valakinek tetszik,valaki meg kiakad rajta

2013. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!