Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrű lenne erre a legalkalmasabb lánykérésre?

Figyelt kérdés

Párom kezét a saját születésnapomon kérem meg (nekem ez lesz az ajándék). Titan vagy wolfram karikagyűrűvel szeretném megkérni.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2014. máj. 6. 09:36
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy jo nagy pecset gyurut kell venni az mindig keznel van ha renitenskedes van es azzaal jol orrba lehet vani a parodat..azonnal csirajaban el tudod folyatni az ellenkezest vagy a csintalansagot..Ami a pecset gyuru masik jo oldala hogy a monogramm is benne van amivel ha utunk megfeleo lendulettel attol a felcsrepesedet arcon fog latszin a ket betu lenyomata es akkor emlekezni fog a parunk, hogy legkozelebb ne jusson eszebe ellenkezni mert ujabb fenyito jellegu okatao szandeku utest merunk a orrnyerge ala..azt hiszem ez a gyuru tipus megfeleo es alkalmas lehet a valsztasnal..
2014. máj. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik,nem örülnék ha a barátom ilyennek kérné meg a kezem!De ha nagyon választani kell,akkor a harmadik
2014. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
milyet vettél?
2014. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:
A 2. sorszámút vettem meg végül is és nagyon jól sikerült a leánykérés. Mindketten hordjuk és egyáltalán nem kopik, pedig párszor hozzávertem már valaminek. A többi gyűrűhőz képest nehéz, de én már megszoktam.
2014. jún. 30. 14:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!