Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrű lenne erre a legalkalmasabb lánykérésre?

Figyelt kérdés

Párom kezét a saját születésnapomon kérem meg (nekem ez lesz az ajándék). Titan vagy wolfram karikagyűrűvel szeretném megkérni.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2014. máj. 6. 09:36
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
63%
Egyik sem tetszik. Nekem is az a véleményem, hogy jobb ötlet lenne egy normális arany eljegyzési gyűrűvel megkérned, ami nőies, kifinomult, vagy ami a stílusa és passzol hozzá. Utána közösen tudtok karikagyűrűt választani. De ha a barátnődnek tetszenek az ilyen gyűrűk, kinézetre/anyagra akkor természetesen válassz ezek közül. De én is inkább még hozzátennék egy 10-est és valami szebbet, jobb minőségűt keresnék eljegyzésre.
2014. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

Nem hord ékszert.

Nem tartunk eljegyzést, csak elmegyünk valahová enni és ott szeretném megkérni a kezét.

2014. máj. 6. 09:57
 13/54 anonim ***** válasza:
35%

az is eljegyzés, nem kell feltétlen buli hozzá.

aranyra vagy fehéraranyra nem futná? ezek gagyik

2014. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
47%
egyik se tetszik
2014. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
#11-es vagyok. Én sem hordok egyébként ékszert, 1 ezüst nyakláncot hordok hébe-hóba, de a vőlegényem mégis egy szép, hozzám illő fehérarany kis köves eljegyzési gyűrűvel kérte meg a kezem. Eltalálta, hogy milyen illik hozzám, mivel én sem hordtam előtte gyűrűt, és még is nagyon tetszik, és szívesen hordom. Egy eljegyzési/karikagyűrű teljesen más, és másképp hordja az ember, mintha magának venne, vagy még ha magának nem is venne.
2014. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de ezek szerintem is gagyik.
2014. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Fehérarany jobban tetszik, de most nem futja rá. Természetesen eskővő előtt együtt választunk majd arany gyűrűt. Ezt csak az eljegyzésre szánom.
2014. máj. 6. 10:00
 18/54 anonim ***** válasza:
100%

Én se hordok ékszert, de ha valami ilyesmivel kérnék meg a kezem tuti a nyakába ugranék az illetőnek:

[link]


Tényleg az alapján válasz, hogy milyen stílusú a barátnőd. Rajtam pl látszik, hogy nőiesen öltözködöm, viselkedem, csak a munkám miatt nem hordhatok ékszert és szabadidő idején teljesen megfeledkezem arról, hogy felrakjam őket, pedig vannak itthon azért. :)

2014. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
45%

akkor veszel 20ért ezüst+cirkónia köves gyűrűt neki.

ha gyűrűre se futja, ne is haragudj de esküvőre miből fogja?

2014. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha arany karikagyűrűt együtt választotok, akkor köves gyűrűvel kérd meg a kezét.
2014. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!