Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudja elérni egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja elérni egy nő, hogy megkérjék a kezét?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tapasztalatokat várok.


Van ugyanis olyan nő az ismeretségi körömben, aki csúnya is, kancsal is,púpos is, főzni sem tudni,úgy beszél a pasijával, mint kanász a hátulsó disznóval- mégis már megkérték a kezét és van olyan is, aki szép, kedves, süt-mos-főz-takarít, szexbomba az ágyban-mégsem kérik....



2014. máj. 25. 10:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
85%
Lényeges, hogy olyan párt kell választani, ha ez a vágyad, aki követi a konzervatív értékrendet, aki házasságpárti. A fejed tetejére is állhatsz, ha a választottad nem akar házasságot. A másik fontos dolog, hogy találd meg ezek közül azt a férfit, aki szívből megszeret úgy, ahogy vagy.
2014. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Nos valoban nem derült égből mint a villámcsapás jött a lánykérés. Beszéltünk rola, igen. Ez a normalis, egy párkapcsolatban. Bizonyos ido utan beszélni kell a jövőről, hogy ki hogy képzeli. En szerettem volna, ha egy ido utan hivatalosan is ossze kötjük az életünket - o szinten igy gondolta. A témát egyebkent o hozta fel, nem en, tehat nem kellett semmit "tennem" érte.
2014. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
10es: ért engem, igen, erről van szó!
2014. máj. 25. 11:25
 14/42 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy. Ha a férfi házasságpárti és a nővel tervezi az életét, akkor előbb-utóbb biztos rátereli a szót a házasságra.

Ennyi kell, se több, se kevesebb.

2014. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

"De ha erdekel, azert kerte meg a kezem, mert ket es fel eve szerelmes belem, mert gondoskosom rola, o pedig vigyaz ram, nyugalomban es bekessegben elunk, tiszteljuk es szeretjuk egymast. Jokat beszelgetunk, sokat nevetunk, az agyban passzolunk egymashoz, es osszessegeben jo egyutt lenni."


Kedves 6os lány! más is épp ilyen jól megvan a párjával, mégsem kérik meg, ez a bibi. Máshol is van szeretet, szerelem, fantasztikus szex, gondoskodás...mégsem jön a gyűrű...

2014. máj. 25. 11:28
 16/42 anonim ***** válasza:
89%

Sehogy!

Figyu, én kövér voltam világ életemben és karcsú nem is leszek soha...mégis feleségül vettek! Sőt, meg se csalnak...és még boldogok is vagyunk. De egy percig se vártam el, hogy megkérjék a kezem. Az más, hogy 1 hónap után már elvettek volna...de szerintem egyszerűen csak annyi a titok, hogy 2 valóban egymáshoz illő ember találkozzon! Ott nincs olyan, hogy te ronda vagy meg nem tudsz főzni és ezért eszembe sem jut megkérni a kezed........ Azt gondolom, hogy akiket nem akarnak feleségül venni...de ők vágynának rá..egyszerűen csak nem a megfelelő emberrel vannak...ennyi.

2014. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
24%
Pont az a baj, hogy mindent megkap tőle a pasija házasság nélkül is. Azt várja, hogy hátha jön egy tőle még jobb, és majd akkor 2 nap alatt felszámol mindent. Könnyű elkényelmesedni, ha van egy meleg p|n@, kaja, tisztaság, kiszolgálás. Minek is venné el? Mit kapna akkor, ha elvenné feleségül?
2014. máj. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
81%

Én sem vagyok szép, túlsúlyos vagyok (bár dolgozom rajta). A férjemnek szép vagyok, engem választott, mert neki bejövök és kész. Van mellé személyiségem, nem vagyok egy lángelme, de hülye sem, és pont az ideálja vagyok ( nem mű,festett, hanem természetes szőke, világoskék szemekkel, és magas is 175 centi, homokóra alkattal) ezt szereti. Igaz, tudok főzni, illetve a kedvenc édességeit is meg tudom csinálni. Kedves vagyok hozzá stb..Bár nem cseléd vagyok hanem feleség, szóval a háztartást közösen vezetjük.


A pasinak biztos ez kell, hogy irányítsák vagy valami hasonló. Ezért van vele.


Tudod a külsőségeken kívül vannak más dolgok is a világon amiért szeretni lehet egy embert. És ha ezek a plusz dolgok nincsenek meg, akkor nem fogsz kelleni a pasik értelmesebb normálisabb rétegének csak mert szépségesnek tartod magad.

2014. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

" akiket nem akarnak feleségül venni...de ők vágynának rá..egyszerűen csak nem a megfelelő emberrel vannak.."


végül is igen, ennyi a lényeg. én sem tettem semmit, egyszerűen csak boldogan építettük a kapcsolatunkat, és mivel a férjem is házasodni akart, meg én is, megkérte a kezem. Az is igaz hogy egy hónap járás után:) de az nem egyedi eset:D


utolsó voltam

2014. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
76%
Minek venne el ha az nélkül is mosol főz takarítasz együtt élsz vele, sőt sokan még gyereket is szülnek nélküle.
2014. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!