Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hol kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kérjem meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretném megkérni a bnőm kezét. Mit ajánlotok hova vigyem? Eszembe jutott pár hely:

-Citadella(ez lenne a legegyszerűbb)

-Erzsébet kilátó(ide hogy lehet eljutni autóval, gyaloglással?)

-Margit sziget

-Kopaszi gát

-Gödöllői erzsébet park esetleg?

-Sziget eye(óriáskerék)


Várok még ötleteket :)



2014. nov. 8. 16:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
gyûrût!
2014. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A leendő menyasszonyod ízlésétől függ. Személy szerint Gödöllőre szavaznék, kora ősszel, egy verőfényes októberi napon mondjuk, amikor már falevelek borítják részben a parkot, de még van elég zöld is.

Iszonyatosan romantikus lett volna, ha a férjem ott kéri meg a kezem egy fa lombjai alatt :)

2014. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%
Otthon, kettesben, ajándék gyűrű nélkül. A lánykérés két ember magánügye. Nem kell banzájt csinálni belőle.
2014. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

a sziget eye-ra a szigeten gondolsz vagy most ott az erzsébet téren?

mert én eddig 2szer ültem az erzsébet téren rajta és mindkétszer ketten voltunk egy kabinban mert nem volt tumultus. viszont nekem az túl zárt és veszélyes lenne, nem ugrálhatok örömömben meg ilyenek :D

ha viszont a szigeten gondoltad, ott tök jó lenne, bár én alapból fesztiválőrült vagyok, szóval ha nem is az óriáskeréken de bárhol nagyon örülnék. ott alapból akkora adrenalinszinttel szoktam rohangálni, hogy szerintem egy lánykérés után eufórikus állapotban szállítanának kórházba.

2014. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az tetszene ha olyan helyen kérné meg a párom a kezem ami fontos nekünk. Pl ahol először találkoztunk... esetünkben az egy animecon volt, na az számomra tökéletes helyszín lenne. :)
2014. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az lenne ideális, ahogy a 13-as írta: otthon, mindenféle körítés nélkül, egy őszinte, tartalmas beszélgetés után megegyeznénk, hogy ekkor és ekkor összeházasodunk.
2014. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
A felsorolt lehetőségek közül mindenféle képpen a citadella! :) Sok boldogságot!
2014. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

voltunk a sziget eye-n, ahány jegyet veszel, annyian mentek. nagyjából sokan álltak sorba, mi akkor is csak 2-en ültünk be. Viszont nem egy fantasztikus érzés, mert nem tudtok egymásra koncentrálni a kilátás miatt.

Lánykérésnek olyan helyet válassz, ami hangulatos, de nem veszi el rólatok a figyelmet.

Pl szerintem nagyon romantikus a Hármashatárhegy teteje éjszaka egy finom vacsi után. Lélegzetelállító látvány és örök emlék.(persze most kicsit hideg van)

2014. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én minden nap a kopaszi gátnál vagyok de nem hiszem hogy az olyan romantikus lenne , vagy annak örülnék ha kettesben otthon lennénk ,vagy annak ha a Budai várnál :)) Még a város liget is jó hely lehet szerintem.. :) De én nem örülnék ha nagy tömeg előtt kérnék meg a kezem :)) Sok Boldogságot !!!

És ha lehetne egy kérésem, hogy ha megkérteda lány kezeét akkor leírnád hogy hol és hogy sikerült ?: )) Megöl a kíváncsiság :)

2015. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!