Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a tescoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tescoban pontbeváltással megvehető Cirkónia berakású szoliter gyűrűről? Barátnőmet ezzel szeretném megkérni, persze majd nyáron vennénk együt karika gyűrűket is.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 08:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%
Anno a Duna Plázában(MKB bankkal szemben) vettük a gyűrűm. Három karika összefűzve. Nagyon szép. Szépek vannak, a pár ezrestől a milliósig persze, megéri megnézni.
2010. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy végülis siker lett a vége. :-)

Persze, hogy teljesen egyedit nem lehet, mert sablon alapján dolgoznak az ékszerészek (próbálkoztam nemrég fülbevaló készíttetésével, a régi, már nem használt ékszereinket, fél pár fülbevalóinkat vittük el ékszerészhez, és rajzoltam egy mintát, amit szeretnék, ha megcsinálnának, de nem csinálják meg, mert nincs olyan sablon, végül anyu vett egy párat - azért nem adom fel, de tuti nem lesz könnyű olyant találni, aki vállalja).

Igaz, magamnak, nincs, aki vegyen, szóval vettem egy 3 db-os gyűrű szettet szintén a pontgyűjtő akció keretén belül, és mindenki megcsodálja, milyen jól áll.

2010. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%
Azt nem írtad, hogy maga a lány nézte ki a gyűrűt, pedig ez lett volna a lényeg, de legalábbis nagyon fontos információ. Ha ezt is beleírod a kérdésbe, mindenki azt írta volna, hogy jó lesz a gyűrű.
2010. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
szépnek szép de szerintem elég gagyi hogy állítható a mérete. az eljegyzési gyűrű inkább legyen vékony de arany és lehet bármilyen egyszerű. gazdaságos lánykérés. :)
2010. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nagyon ciki. én nőként nagyon megsértődnék, hogy ennyire tart a pasim, hogy tescós pontgyűjtős gyűrűvel kéri meg a kezem...háááááát...
2010. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
11:29 - A kérdező párja nem problémázott, sőt, ő választotta ezt. Ha máshol forgalmaznák ugyanezt eredeti áráért (ami a pontgyűjtő árának 2-3-szorosa, akkor nem tartanád cikinek? Mert a TESCO csak forgalmazó, ugyanezeket az ékszereket láttam máshol, rendes ékszerboltban, sokkal drágábban.
2010. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!