Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a véleményetek a tescoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tescoban pontbeváltással megvehető Cirkónia berakású szoliter gyűrűről? Barátnőmet ezzel szeretném megkérni, persze majd nyáron vennénk együt karika gyűrűket is.

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 08:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
25 éves nő vagyok, aki azt nézi, milyen gyűrűt kap, nem is a párját szereti igazán. Nekem egy üdítős kupak tartókarikáját is az ujjamra húzhatná, ha Ő kérne meg, akit a legjobban szeretek. Apám egy akkor divatos nagy köves gyűrűvel kérte meg anyut, megadta a módját, tette a szépet, de sajnos későn derült ki, hogy milyen ember valójában, és hogy nem igazán tiszteli a nőket.
2010. febr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

Pár ezer forintért már nagyon szép ezüstgyűrűket lehet kapni. Csak ízlés és egy kis ráfordított idő a keresésre, ennyi kell hozzá.

Tényleg örök emlék kell hogy legyen, és a tescoban ki tudja, lehet hogy csak bizsut árulnak. Szerintem igenis gáz lenne, ha pl beszínezné a lány ujját. Örök emlék kell hogy maradjon, ne korrodálódjon már az idővel...

Ennél biztosan találsz jobbat, különlegesebbet!! Sok boldogságot nektek! :)

2010. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
92%

09:47

Szerintem félreértetted. Biztosan nem azt nézi, milyen gyűrűt kap, nem is erről van szó, a kérdés sem erre vonatkozott, a válaszok sem erről szólnak.

Hanem arról, hogy különleges alkalom, ami egy életre emlék marad. Egyébként az üdítő kupak karikája sokkal jobb, és eredetibb, mint egy pontokért beváltható tucatgyűrű.

Én annak idején puszit kaptam az ujjamra, és Boci csokit, amit közösen meg is ettünk azonnal. A puszi emléke és a csoki papírja a mai napig féltve őrzött kincs. Azóta 4 gyerekünk van.

Tehát nem az értéke számít, hanem az egyedisége.

2010. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Nehogy ilyennel kérd meg nagyon-nagyon-nagyon GÁÁÁZ!
2010. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%
Gagyi. Akkor inkább az üdítőskupak karikája. :)
2010. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%

én jobban besértődnék egy ilyen gyűrűn, mint egy függönykarikán! már bocs.


az első ékszerüzletben szebb és egyedibb ezüstgyűrűt kapsz, mint ezek teszkós xarok...


már az gáz, h ilyen eszedbe jutott....

2010. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem a tesco készíti, a tesco csak forgalmazza, és láttam ugyanilyen ékszereket ékszerüzletben is. Egyébként praktikus az ilyen gyűrű, ha nem tudod a párod ujjméretét, mert állítható.

Én nem sértődnék meg.

2010. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%

inkább a nyáron kérd meg a kezét a rendes gyűrűvel. Nem való egy ilyen típusú gyűrűvel lányt kérni. Akkor inkább kérdezd meg édesanyádat, hogy nincs e véletlenűl egy régebbi darabja, amit rászánna erre a dologra. Amúgy sok sikert a lánykéréshez!!!!

28/L

2010. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
13%
Aki ilyenen besértődik, az nem is szereti a párját.
2010. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Megkértem és nagyn tetszett neki a gyűrű,hisz ő nézte ki. Amúgy tucat gyűrűre: tavaly vettem neki egy szép ezüst gyűrűt mert a kedvencét elveszítette és valamivel pótolni szerettem volna. Nos ugyan olyan gyűrűt láttam azóta pár lányon,szóval igazából mindegy milyen a gyűrű,úgyis lesz ugyan olyan,nem is egy.
2010. febr. 8. 08:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!