Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűvel jegyezzem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűvel jegyezzem el a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az egészségügyben dolgozik, hordhatja a gyűrűt munka közben, de a kézfertőtlenítő és hasonló szerek miatt olyat szeretnék, ami nem könnyen megy tönkre. Mondta, hogy nem szeretne drága gyűrűt, mert úgyis csak az esküvőig fogja hordani (1 évig kb), és inkább a páros gyűrűre szeretnénk többet költeni, mert annak tényleg tartósnak kell lennie.

Ezek tetszenek neki:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintetek melyik legyen? Esetleg ezen kívül valami más ötlet?



2015. febr. 3. 20:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
2%
"ahány nő, annyiféle" Bár csak így lenne, kedveském!
2015. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
41%
Nekem ezek közül a 3. tetszik, viszont egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ezeket a sok köves gyűrűket nem mindennapi használatra tervezték, ez különösen igaz a Swarovskira. Minden vásárlásnál kihangsúlyozzák az üzletben, hogy lehetőleg ne érje víz az ékszereiket, ha víz éri, rögtön le kell törölni. Kicsit odaütöd valahova és kijön a kő, én nemrég így jártam. A helyedben ezüstöt vennék egy nagyobb kővel, kis kövek nélkül, nagyobb az esélye, hogy tovább bírja.
2015. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
a húgával nemrég eléggé összevesztem, úgyhogy nem segítene. Inkább a barátnőmet kérdeztem meg, hogy milyen tetszene neki. Már régóta együtt vagyunk, sokszor szóba került a téma. Ezeket mutatta, azért ennyi félét, mert ha 1 konkrét gyűrűt mutat, akkor már tényleg semmi meglepetés nem lenne. Így még a helyszínnel akarom különlegessé tenni az alkalmat.
2015. febr. 3. 20:36
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát mindegyik nagyon szép, de én nőként biztosan nem a tízen- huszonezres gyűrűt nevezném olcsónak...

Nekem egyik sem kellene, de mondjuk én lehet, hogy furcsa vagyok ilyen szempontból. Én sajnálnám rá a pénzt.

De szépnek szépek. Viszont én is úgy gondolom, hogy a munkához le kellene vennie, különben tönkremegy.

2015. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
77%
Mindegyik gyönyörű de nekem a 3. a best
2015. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
6-ra ne hallgass! Nem ért hozzá.
2015. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
85%
szépek, de én anno mikor megkért (a most már) Feleségem kezét, akkor én is swarovskit választottam. Gyönyörű volt, azt hiszem 42 kő volt benne, amik elkezdtek fogyatkozni (pedig nagyon vigyázott rá). Nagyon kényes mindenre, úgyhogy még egyszer eljegyzési gyűrűnek nem választanék ilyet. (más ékszereket vettem belőle, mert azok nem érdekelnek, ha tönkre mennek. De ez csak az én /mi esetünk. Sok sikert és sok boldogságot!
2015. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kútgyűrűvel. Ez teljesen egyedi és szokatlan lenne. Tuti egy életre emlékezni fog rá :D
2015. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
85%
Az nem zavarná munka közben, hogy beakadhat valamibe? Ez mind kiálló köves, nem akadályozná a munkában? Csak ilyen fazonban gondolkodtok?
2015. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Hát most már elbizonytalanodtam. Eddig csak ilyeneket néztünk.
2015. febr. 3. 21:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!