Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen gyűrűvel jegyezzem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyűrűvel jegyezzem el a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Az egészségügyben dolgozik, hordhatja a gyűrűt munka közben, de a kézfertőtlenítő és hasonló szerek miatt olyat szeretnék, ami nem könnyen megy tönkre. Mondta, hogy nem szeretne drága gyűrűt, mert úgyis csak az esküvőig fogja hordani (1 évig kb), és inkább a páros gyűrűre szeretnénk többet költeni, mert annak tényleg tartósnak kell lennie.

Ezek tetszenek neki:

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintetek melyik legyen? Esetleg ezen kívül valami más ötlet?



2015. febr. 3. 20:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Én hordtam ilyen fazonú gyűrűt, nem eljegyzésit, hanem csakúgy, de még egy kesztyűt se tudtam kényelmesen viselni vele az utcán. Persze mindenki más. Én nem rohannék bele, és szétnéznék más fazonok között is, de a ti döntésetek. :-)
2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
82%
Karikagyűrűvel.
2015. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek túl díszes gyűrűk, ha csak 1 évig hordja, pláne, ha ennyire vigyáznia kell rá. De ha ilyen nagy köveset akar, akkor hát legyen ilyen. Nekem mindegyik tetszik, alig van különbség köztük. De ha választanom kéne, akkor az utolsó, amit linkeltél.
2015. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Más stílusút tudnátok mutatni? Ami mindennapi hordásra alkalmas.

A karikagyűrűt csak az esküvőn szeretnénk egymás ujjára húzni.

2015. febr. 3. 21:54
 25/37 anonim ***** válasza:
2.
2015. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én először is azt nem értem, hogy az esküvő után miért nem fogja hordani az eljegyzési gyűrűjét? Nekem is volt swarovski gyűrűm, de nem ajánlom, egy forintot sem ér, kiesnek a kövek, lepattog...borzalom! A vizet sem bírja, nem hogy a vegyi dolgokat!
2015. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Na, a magát nőismerő férfi aztán nagyon tudja...

Nekem személy szerint egyik sem tetszik, mind túl csicsás, ráadásul számomra a karikagyűrűs eljegyzés az igazi.

2015. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

ilyesmire gondoltam:

[link]


[link]


[link]


[link]


(ne azt nézd, hogy a képeken esetleg drágakő van benne, csak stílusra ilyesmiket)

2015. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
És ha munka közben felakasztja egy láncra a nyakába? Munka után pedig leveszi, én biztosan így csinálnám.
2015. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Az ilyen hullámos vonalú gyűrűket nem szereti :(

Azért nem fogja hordani az eljegyzési gyűrűt az esküvő után, mert akkor már ott lesz a karikagyűrű.

2015. febr. 3. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!