Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Minek örülnétek a legjobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnétek a legjobban, hol kérje meg a párotok a kezeteket?

Figyelt kérdés
Elég hülyén fogalmaztam meg, de a lényeg szerintem érthető. Megszeretném kérni a párom kezét, 3 éve vagyunk együtt. Nyilván személy válogatja, hogy ki milyen helyeket szeret. Most fogunk menni nyaralni Spanyolországba, egy ottani tengerparti naplementés/esti lánykérés 10-es skálán mennyire romantikus? Vagy tudtok még ajánlani helyeket? Ti minek örülnétek speciel?

2016. júl. 6. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem mindegy, csak kettesben legyünk, ne nyilvánosan.
2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nagyon romantikus lenne a tengerparti ötleted :) amúgy én is mindenképpen úgy akarnám, hogy kettesben legyünk, mondjuk valahol a szabadban, egy parkban vagy folyóparton, balatonparton. nagyon fog örülni, szuper 10/10 ötlet, még ha kicsit klisés is, nem baj :)
2016. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a tengerpart romantikus :) A bátyám is így kérte meg a barátnője kezét, napfeltekor a tengerparton. SZerintem nagyon szép lehetett. És szerintem is úgy csináld, h kettesben legyetek, én nem szeretném, hogy más is ott legyen
2016. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Abszolút romantikus, ha ő vevő az ilyesmire, akkor abszolút jó választás :).

Nekem nem tetszene, én jobban szeretném, ha valami nem hétköznapi módon és helyen tenné meg. Hőlégballonon, búvárkodás közben, ejtőernyőzés előtt, belerejtve egy társasba, valami érdekes feladvánnya vagy bármi. :)

De én extrém eset vagyok, nagyon sok lány imádná. És amúgy is az a lényeg, hogy nektek emlékezetes és szép legyen. És szerintem ismered annyira a barátnődet, hogy tudd, neki ez megfelelő-e :).

Nagyon sok boldogságot!

2016. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Kettesben a lakasunkban.
2016. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép és romantikus lenne, nekem tetszene. Igaz az álom lánykérés nálam Forma 1-es futamon lenne, de ez kb lehetetlen, mert a párom nem tudom elrángatni. :D

A lényeg, hogy arra figyelj, hogy ő mit szeret. Elvégre az el tudja rontani, ha pl szégyenlős és tömeg előtt kéred meg. Sok boldogságot!

2016. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép szerintem is, én is elfogadtam volna egy ilyen lánykérést is.

Nekem extrém volt egyébként, sok ember előtt. Közös hobbink van a férjemmel és egy ehhez kapcsolódó versenyen ismertük meg egymást (a mi klubunk szervezte). Három évvel később ugyanazon a versenyen kérte meg a kezemet. Eredményhirdetés végén meg volt beszélve a főszervezővel, hogy megkapja a mikrofont és felteszi a nagy kérdést. Amúgy nem vagyok egy extrovertált ember, nem szeretek szerepelni, de ez nagyon szép gesztus volt tőle, nagyon örültem neki, hogy ilyen emlékezetessé tette, és nem zavart, hogy több százan látják. Utána mindenki azzal ugratta, hogy ezt nehéz lesz überelni az esküvővel. :-) Nekem ez volt a tökéletes lánykérés. De mindenki más, sokan nem szeretik az ilyen nyilvános módot.

2016. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam a búvárkodásra is, csak az meg kicsit nem olyan, hogy pl visszatudsz menni arra a helyre akármikor vagy ott egyáltalán hogy? Nem nagyon tudom elképzelni víz alatt...
2016. júl. 6. 23:44
 9/16 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten amúgy számít rá szerintem, mert a házasság tervben van, csak még lánykérés nem volt..azért kérek még pár tanácsot..úgy gondoltam, hogy a tengerparton megkérem, a személyzettel meg leszervezem addig, hogy a szobába szórjanak virág szirmokat, meg készítsenek be valami pezsgőt vagy esetleg vacsorát, ha úgy van..:) Mivel lehetne ezt még fokozni kicsit?
2016. júl. 6. 23:46
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másnak örül, nem vagyunk egyformák.

Én a falra másznék attól, hogy valami romantikus helyen letérdelve a gyűrűvel kérjen meg. Persze, igent mondanék, de a szívem mélyén nem tetszene.

Én inkább azt szeretném, ha nem ilyen megrendezett a dolog, hanem őszintén beszéljük meg, hogy össze akarunk házasodni. Hogy ez itthon van szombat reggel 8-kor pizsiben, vagy egy tengerparton, vagy a Mount Everesten, az igazából mindegy.

2016. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!