Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Minek örülnétek a legjobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnétek a legjobban, hol kérje meg a párotok a kezeteket?

Figyelt kérdés
Elég hülyén fogalmaztam meg, de a lényeg szerintem érthető. Megszeretném kérni a párom kezét, 3 éve vagyunk együtt. Nyilván személy válogatja, hogy ki milyen helyeket szeret. Most fogunk menni nyaralni Spanyolországba, egy ottani tengerparti naplementés/esti lánykérés 10-es skálán mennyire romantikus? Vagy tudtok még ajánlani helyeket? Ti minek örülnétek speciel?

2016. júl. 6. 21:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amint írtam, nekünk is meg van beszélve a házasság. Hogy még idén vagy majd 2017 eleje körül, csak úgy gondolom, hogy a lánykérés nem maradhat ki..legyünk kicsit "hivatalosak". A párom oda van az ilyen romantikus dolgokért, azért így szeretném..így is tuti ott fog elolvadni, nem tömeg előtt szeretném. Amiket írtam, ahhoz még valamit tudtok ajánlani esetleg?
2016. júl. 7. 12:16
 12/16 anonim ***** válasza:

A tengerpartos ötleted szerintem nagyon jó, de válassz valami eldugottabb részt, vagy akkor kérd meg ha nincs ott senki közönségnek.

Nekem végül is mindegy volt, csak ne mások előtt hanem kettesben legyünk. Így is történt.

2016. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A tengerpart nagyon jó ötlet egy pléddel a parton meg egy pezsgővel. De elmehettek egy hajóútra is vacsorázni és esetleg ott (nem mindenki előtt, hanem pl. félrevonultan, ha kimentek csillagokat nézni vagy hasonlók:)
2016. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rögtön pezsgővel a parton? Az kicsit gyanús lenne szerintem. Ahhoz mit szóltok, amit leírtam? Hogy a parton naplementében vagy este megkérem, a szobát meg előtte lerendezem a személyzettel és ott egy vacsora+pezsgő, meg virágszirmok? Ehhez még valamit tudnék rakni?
2016. júl. 7. 22:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem így nagyon szuper lesz :) Ennél nem kell tovább bonyolítani, így lesz tökéletes.
2016. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 10/10 :-) Én nagyon örülnèk neki! :-)
2016. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!