Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek milyen volt az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az eljegyzésetek?

Figyelt kérdés
Bármilyen sztori jöhet, hol történt, stb.:)
2016. júl. 28. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
megvettük közösen a gyűrűt, a mammut földszintjén, hogy biztos jó legyen a méret, aztán azt mondtuk, hogy majd valamilyen váratlan helyzetben megkérem a kezét. aztán ahogy mentünk fel valamelyik boltba, ott a liftben rögtön megkértem a kezét. tényleg nem számított rá :-D
2016. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Jött egy ötlet, hogy vegyünk egymásnak ajándékba gyűrűt. Elmentünk megvenni, én fizettem a férjemét, ő az enyémet. Az enyém egy sima ezüst volt 3 db kővel, az övé acél. Aznap volt közös programunk, és előtte otthon náluk elém térdelt, elmondta hogy szeret, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hozzámegyek -e feleségül:) Miután igent mondtam, felhúzta az ujjamra a köves gyűrűt, majd felállt és odaadta az acélt, és én pedig azt húztam fel az ő ujjára. 17 hónappal később volt az esküvőnk, arra arany karikagyűrűket csináltattunk, és csak aznaptól hordjuk. 5. éve vagyunk házasok:)
2016. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik reggel elment bevásárolni, haza jött egy csokor virággal és megkérte a kezem.
2016. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első csókunk helyszínén kérte meg a kezem. :)
2016. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Idén nyáron történt.7 éve voltunk együtt ekkot Nem voltunk éppen a legjobban, mindenen morogtunk egymásra, semmi és sehogyan sem volt jó, talánn a sok sztressz, az apukája halála, nem tudom. Felmentünk A Főzdefesztre, kicsit lazítani, úgyis szeetjük a különleges söröket. Nagyon elfáradtam, hiszen egész nap sétáltunk, de egy szilvás sört még megkóstoltam volna. Leültetett egy padra hozott nekem is és magának is.Beszélgettünk, majd valami megkoccant a pohár alján. A gyűrű amit már hnapok óta nézegettem:)

Utólag azon nevetünk mi lett volna ha megiszom:)

2016. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak a mi eljegyzésünket tudom alapul venni. Nálunk két lánykérés volt, az egyik nemmel a másik igennel zárult ;) A vőlegényemmel 5 éve vagyunk együtt. 21 éves voltam, amikor összejöttünk, ennek is volt egy szövevényes története de ez most nem ide tartozik. A saját hülyeségünknek köszönhetően becsúszott a kisfiúnk, 1 év együtt járás után. (sok tequila, és kevés védekezés). Végül nagy dilemmák közepette úgy döntöttünk megtartjuk a babát. Rendjén 22 éves koromban terhesen meg is kérte a kezem, amit megpróbáltam a legkedvesebben visszautasítani. Elég kényszer szagú volt a történet és nem akartam, hogy ilyen fiatalon csak azért vegyen el mert bekaptam a legyet. Azóta el telt négy év, és sok minden megváltozott. Közös életet kezdtünk a kis srácunkkal. Aztán négy hónapja miután a fiunk lefeküdt leültetett a konyhában, hogy meg szeretne mutatni egy dalt amit mér régóta gyakorolt. Elénekelte a John Legend - All of me című dalát. Hirtelen megrohantak az érzések, az emlékek a közös életünkről, az utolsó percet végigsírtam. Egyszerűen gyönyörű volt. Aztán gitárral a kezében előhúzott egy gyűrűt és feltette a nagy kérdést, amire zokogva ugyan de igent mondtam. Pedig nem vagyok egy érzelgős fajta.


Nem volt se puccparádé, sem étterem, sem semmi extra csak én és ő. És pont ez kellett arra, hogy készen álljak rá. Életem egyik legszebb emléke.


Apukámtól nem kérte meg a kezemet, de jobb is így, mert szerintem nem is adta volna :D Én vagyok az egyetlen kislánya, így is rosszul viseli, hogy elhappoltak. Utána csak közöltük a nagy hírt, nem volt semmi ünneplés.


Most már csak az esküvő van hátra majd májusban, aminek a szervezése elég nagy feladatnak bizonyul. Főleg azért mert két nyelvű lesz és a tolmácsolást a násznép között meg kell valahogy oldani. Ő ugyanis ausztrál és sok a magyarul nem beszélő barátunk. :)


26N

2016. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!