Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Ti megkérnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megkérnétek egy olyan nő kezét aki nem bízik bennetek a múltja miatt? Többször átverték stb

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 12:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10

Túl kicsi a világ,sok egyforma ember van :D (#8)

2016. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

én is nő vagyok és nagyon csúnyán átvertek az előző kapcsolatban. amikor összejöttem a mostani párommal akkor sokáig bizalmatlan voltam, védtem magam,féltem hogy ugyanolyan lesz mint az ex.

de telt az idő és rájöttem,hogy nem kell félnem. már nincsenek ilyen bizalmi gondjaim.

szóval lehet idő kell még a lánynak

2016. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire aggódsz két ember segíthet igazán. A jelenlegi párod, ha teljesen melléd áll és bátorít. És bizony egy jó pszichológus. A barátodnak igaza van nincs értelme eljegyeznie, amíg nem bízol benne. De, gondold át, szeret, vár rád és bízik abban, hogy rendbe jössz. Ne hagyd ki a lehetőséget.


A sráctól függetlenül is elmennék egy szakemberhez. Nincs veszteni valód. Csak nyerhetsz.

2016. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
A bizalomhoz jó emberismeret is kell. Könnyű az olyan embert àtverni aki nagyon naív. Ha tudsz elemezni egy szemèlyisèget kicsi az esèlye, hogy àtverjenek. Akkor bele sem kell bonyolódni mèlyebben egy olyan kapcsolatba ahol sàntitanak a dolgok. Ez hamar kibukhat. Ha pedig minden okè, akkor feltétel nèlküli bizalmat kell adni. Megèri.
2016. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Theophilius válasza:

Ezt neked kell tudnod! Ha megismertem őt és a múltját kellően alaposan és úgy érezném, hogy tudnék benne bízni, tudnám őt szeretni, akkor persze, miért is ne kérném meg a kezét!? Ha én bízok benne és ezt éreztetem is vele, no meg azt is hogy szeretem, akkor úgy hiszem ezáltal ő is belém tudja vetni a bizalmát. A dolog csak így működik véleményem szerint. Igazából minden más esetben is ez a "normális" hozzáállás.

Nyilván nem mondtam ezzel újat, de nem is az észosztás volt a célom. :)

2016. okt. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség az összes kommentár amit a pasik írtak...

a Válasz;

Adj a lánynak időt és bizonyíts neki.

Így lehetsz számára az igazi az életében és örülj hogy boldoggá teheted...

Neked is jobb lesz miután meg fog benned bízni és valószínűleg nem fogod megbánni

2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22L
2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
Nem értem azt,hogy minek kéne megkérni egy olyan nő kezét bármikor is,AKI NEM BÍZIK MEG BENNEM? Tiszta kabarékategória ez a kérdés...Ilyen hü.lyeséget még kitalálni is...
2016. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!