Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mennyi idő után tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után tartjátok aktuálisnak a lánykérést?

Figyelt kérdés

Akinek van kedve, ideje örülnék, ha kifejtené a véleményét :) Hány évesen, mennyi idő után, együttélés előtt/után, úton a gyerekkel, minden érdekelne. Ha esetleg már sor került rá, akkor hogyan történt, így tervezte-e.

Olvasgattam ebben a kategóriában a kérdéseket, de általában elég helyzetspecifikusak (sokszor sértődéssel fűszerezve, vagy elkeseredetten), és jelenleg tele van a karácsonyi őrülettel.

Mindenkinek köszönöm, aki válaszol! :)


2017. jan. 7. 00:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Mi akkor 31/31 évesek voltunk...6 hónap együttélés után lánykérés..1 év jegyesség után lakodalom. A 6 hónap intenzív volt..sok mindent megéltünk együtt...szerintem más pár 3 év alatt éli azt meg amit mi besűrűsítettünk 6 hónapba, nevezetesen...első randin szex, második randin bemutatkozás szülőknek mindkét részről..2 hét után összeköltözés, 3 külföldi nyaralás- repülövel, busszal, vonattal-, temetés, lakodalom, keresztelő, számtalan kerty-party haverokkal/rokonokkal, kocsival bejártuk egész Magyarországot részben munka-részben szórakozás miatt..szóval nem lassú tempóba nyomtuk rendesen megismertük egymást 6 hónap alatt ja és non-stop szex--a hét mindennapján 3 hónapon keresztül aztán csökkent het 5 alkalomra és azt tartjuk a mai napig :-) Jött a lánykérés utána 1 év jegyesség az alatt az 1 év alatt is sok minden történt...végül házasság és 3 hónapos nászút Amerikában :-) aztán hazajöttünk és éljük mindennapjainkat:-)


Biztos nem vártam volna és nem szórakoztam volna senkivel 31 évesen 3-4-5-6 éveket, hogy elvegyem feleségül...

2017. jan. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Már elnézést, de ki az a paraszt aki lepontoz ebben a témában mást? Neki nem K U R V A mindegy, hogy kit mikor kértek meg?!


Ez nagyon szánalmas...

2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%

Èn mindig úgy gondoltam 1 év ideàlis. Aztàn összeköltözés, majd fél- 1 év múlva esküvő. De sok mindentől függ. Az ilyen 3-5-8 év jegyességet pl komolytalannak tartom. Azzal pedig össze sem költöztem volna aki nem kér meg.

Ehhez képest 1 hónap utàn kaptam gyűrűt, 1 év körül összeköltöztünk, majd fél évre rà hàzasodtunk . Nagyon hamar éreztük, hogy összetartozunk. Nem így terveztem de nem volt okom nemet mondani.


Soha nem akartam útban gyerekkel terhesen hàzasodni. Szégyelltem volna. Annak olyan " összehàzasodunk mert jön a baba" szaga van. A nagyszüleim és anyu is így esküdött, én nem akartam.

Gyereket min. 5 éves hàzassàgba vagy később terveztük anno. Màr eltelt ez az 5 év. Nem úgy néz ki, hogy mostansàg lesz gyerekünk, valószínűleg később sem.


A pàroknak meg kéne beszélni ezeket. Annyi olyan kérdés van itt, hogy x év együttélés utàn sem mutat hajlandósàgot a férfi. Talàn a nőknek kellene észrevenni, hogy az esetek nagy részében ilyenkor màr a pasi csak a jobbra vár... Az új nőt meg majd elveszi 1-2 év után. Nem egy ismerősöm jàrt így. Egyedül maradtak. Elpocsékoltàk a fiatalsàgukat a semmiért.

2017. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!