Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek az jó ötlet ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó ötlet ha a szallagavatomon kérem meg a párom kezét?

Figyelt kérdés
Amúgy az osztály társam is egyben úgy hogy neki is lesz és a rokonság is ott lesz más fél éve vagyunk együtt és 3 hónapos gyerekünk is van. Én 20 vagyok ő meg 19.

#eljegyzés #párkapcsolat #lánykérés #szalkagavato #tippek eljegyzésre.
2017. jan. 13. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
9-es biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az apa, már csak azért is, mert nő vagyok. Viszont tanultam matematikát, figyeltem biológia órán, sőt tapasztaltam is már ezt-azt. Ha a kérdező fél éve jár a lánnyal, aki három hónapja szült, akkor lehetetlen, hogy az övé legyen a gyerek.
2017. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es, két verzió áll fenn:

1) a kérdező azt akarta írni, hogy másfél éve vannak együtt, ebben az esetben az övé a gyerek (én így értelmeztem)

2) más=már, ahogyan feltételezem, hogy te értelmezted

2017. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve vannak együtt,csak a kérdező nem tud írni,azért nem volt egyértelmű.

Szerintem ennyi idősen korai még az eljegyzés és 1,5 év kapcsolat sem olyan sok.De igazából a gyerek is baromi korai volt. Ha szeretitek egymást és egymással tervezitek a jövőt is,akkor hajrá.

De inkább a szalagavató utáni családi vacsin kérd meg(vagy akkor jelentsétek be).

Ne az iskolai alkalmon kérd meg, így is szerintem ti vagytok akiről mindenki beszél a hátatok mögött. Ennyi idősen kétlem,hogy másnak is lenne gyereke.

De azt azért gondold át,hogy a házasság nem játék, egy életre szóló döntés kéne,hogy legyen.

Vannak olyan ismerőseim,ahol szintén korán besikerül a gyerek és összeházasodtak miatta. Mára már elváltak.Elég ciki a huszonéveid elején úgy ismerkedni,hogy már voltál férjnél.

2017. jan. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én vagy inkább mi nem most fogunk össze házasodni hanem majd pár év mulva és nem azért mert itt a gyerek hanem mert őszintén szeretjük egymást tiszta szívünk ből és köszönöm a többinek is a válaszokat
2017. jan. 18. 10:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha pár év múlva házasodtok csak,akkor minek eljegyzés most? Úgy szokás,hogy 1-2 éven belül összeházasodtok. Hogy eljegyzés után már kezditek szervezni az esküvőt.

Ha ez nincs meg,akkor szerintem nincsen értelme,de ti tudjátok.

Én nem örülnék ilyen kamu eljegyzésnek.Ha megkér,akkor utána esküdjünk is meg rövidesen.

2017. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ma már (szokás ide vagy oda) nem feltétlen házasodnak meg az emberek 1-2 éven belül az eljegyzést követően. Ezzel inkább csak a szándékot jelzik szerintem, hogy majd előbb-utóbb arra is sor fog kerülni.
2017. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!